Android 4.2 ve Üzeri Sürümler için Jolla Launcher [APK Dosyası]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Eski Nokia çalışanları tarafından oluşturulan Jolla, Sailfish  işletim sistemiyle çalışan ilk akıllı telefonu geçtiğimiz yıl kasım ayında duyurdu. MeeGo tabanlı işletim sistemi yeni bir kullanıcı deneyimi sunan arayüzü ile dikkat çekti. Şirket, Jollar adını verdiği launcher uygulamasını geçtiğimiz günlerde Android cihazlar için Alpha aşamasında yayınlandı. Android 4.3 ve üzeri sürümler tarafından desteklenen Jolla Launcher APK dosyasını dilerseniz indirerek kullanabilirsiniz.

Andronova

XDA Geliştiriciler forumunda ise Alpha seviyesinde olan uygulama kimi hatalardan arındırılarak tekrar yayınlandı. Android 4.2 Jelly Bean ve üzeri sürümlerce desteklenen Jolla başlatıcı uygulamasını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android telefon ya da tabletinizde deneyebilirsiniz.

APK dosyasını indirdikten sonra telefon hafızasına atmanız ve herhangi bir dosya yöneticisi aracılığyla yüklemeniz yeterli. Yükleme öncesi Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı aktif duruma getirmeyi unutmayın.

İndirme linkleri; d-h. st/5PE goo.gl/nSI7Hl

Jolla2Jolla3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.