Android 4.3, Galaxy S3’te Görüntülendi!

blank

Galaxy Note 3 lansmanında daha önceki amiral gemi modellerine sunulacak Android 4.3 güncellemesine dair bir açıklama yapan Samsung, bahsi geçen Galaxy S3, Galaxy Note II ve Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesinin ekim ayı içerisinde dağıtıma başlanacağını bildirmişti.

teknik destek

Güncelleme tarihi yaklaştıkça Samsung cephesinde sızıntılar başlayacağını ifade etmiştik ve bu noktada ilk sızıntı Galaxy S3 cephesinde yaşandı. Elde edilen ilk somut belge bir ekran görüntüsü ve burada Galaxy S3 üzerinde Android 4.3 güncellemesinin test edildiği görülmektedir. Görüntü bulanık, ancak telefon üzerinde Android 4.3’ün çalıştığını gizlemeye yeterli değildir.

Görseli sızdıran AndroidSaS sitesi, dağıtımı gerçekleşecek güncelleme ağırlıklı olarak güvenlik ve hata düzeltmeleri içereceğini bildiriyor. Galaxy Note II ve Galaxy S3’te TouchWiz kullanıcı arayüzünde yapılacak değişiklikleri de unutmamak gerekir. Ayrıca her iki telefon Android 4.1.2’den direkt 4.3 sürümüne geçecek.

S3-4.3

Aynı dönemde (ekim ayı içerisinde) güncellemeden nasiplenecek bir başka model ise Galaxy S4 olacak. Android 4.2.2 ile mart ayında lanse edilen cihaz şu ana kadar Android versiyonunda değişikliğe neden olacak bir güncelleme almadı. Android 4.3 güncellemesinde radikal bir değişiklik beklenmiyor. Daha çok işletim sisteminin altyapısına dayanan OpenGL 3.0 desteği (sadece Qualcomm işlemcili model), Bluetooth 4.0 LE bazı yenilikler öngörülüyor.

Önümüzdeki günlerde sızdırılacak bir firmware (ürün yazılımı) ile yenilikler hakkında daha fazla detaya sahip olacağız.

ilgili>> SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!