Android 4.4.2 KitKat Yüklü Galaxy S3’ün Ekran Görüntüsü Paylaşıldı

blank

Ülkemiz Galaxy Note II kullanıcılarının Android 4.3 güncellemesinde yaşadığı süreci görünüşe bakılırsa Galaxy S III kullanıcıları Android 4.4 KitKat aşamasında yaşayacak. Son olarak Samsung Hindistan yazılım ekibince ortaya çıkarılan bir belge ve SamMobile’ın yine iddiaya göre Samsung içerisinde elde edilen bir belgede yer alan bilgiye göre Galaxy S III’ün uluslararası versiyonu I9300 için Android 4.4 KitKat güncellemesi yayınlanacak.

teknik destek

SamMobile cephesinin ortaya çıkardığı belgede Galaxy S III için Android 4.4 güncellemesinin nisan-mayıs döneminde dağıtıma başlayacağı şeklinde bir açıklama yer alsa da, açıkçası çoğu kullanıcı buna ihtimal vermiyor; zira I9300 için resmi güncellemenin dağıtılacağı şeklinde bir açıklama Samsung tarafından yapılmadı. Üstelik ortaya çıkarılan belgede Galaxy Note II için GT-N7100 yerine SM-N7100 yazılması da dikkatlerden kaçmadı. Bu yanlış ifade belgenin sahte ya da Samsung kaynaklarının bir yazım yanlışı yaptığını gösterir.

Gelelim Galaxy SIII ile ilgili son ayrıntıya. Son günlerde internet ortamında Android 4.4 yüklü bir Galaxy S III’ün ekran görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan görüntü Galaxy S III kullanıcılarında heyecan yaratabilir, ancak ekran görüntüsünde yer alan bilgilerde Baseband ve Kernek versiyonlarının gizlenmiş olması akıllara söz konusu yazılım orijinal olmadığı ihtimalini getirebilir. Şu an mevcut durumda Galaxy S III için AOSP tabanlı birçok özel ROM geliştiriciler tarafında hazırlanmış durumda.

Samsung dileriz Android ekosisteminde efsane olmaya aday Galaxy S III’ü son olarak Android 4.4 güncellemesiyle taçlandırır ve resmi güncelleme desteğine son verir.

GT-I9300-4.4.2

kaynak: justaboutphones

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!