Android 4.4 KitKat Başlatıcı Özellikleri Getiren Nova Launcher Beta Aşamasında Yayınlandı! [APK Dosyası indir]

blank

kullanıcı deneyiminde farklı olarak daha fazla özelleştirme sunan başlatıcı (launcher) açısından oldukça zengin. Başlatıcılar arasında Nova Launcher kullanıcılardan en fazla ilgi toplayan uygulamaların başında geliyor.

teknik destek

Geçen hafta, Nova Launcher geliştiricilerinden Kevin Barry Google+ hesabından başlatıcının geleceğine dair bazı açıklamalar yapmıştı. Barry, Android 4.4’le birlikte Google yeni bir başlatıcıya geçtiğini ve kendilerinin de bu yönde çalışmalar yürüttüklerini belirtmişti.

Açıklama üzerinden kısa bir süre geçti ve Nova Launcher, Android 4.4 KitKat başlatıcı özelliklerinin bir bölümüyle beta aşamasında yayınlandı. Bildirim ekranı ve sanal butonlar şeffaf bir yapı kazandı.Kullanıcılar, Nova Launcher’ın daha önce sunmuş olduğu simge paketi, tema ve diğer tüm özelleştirmelerden faydalanmaya devam edecek.

Bildirim ekranı ve sanal tuşlardaki şeffaflık API seviyesi ile alakalıdır ve bu sebeple Android 4.4 KitKat sürümünde çalışır. Jelly Bean (bazı Samsung modelleri haricinde) sürümlerde ise çalışması beklenmiyor.

Nova Launcher Beta programı henüz Google Play’e dahil edilmiş değil. Başlatıcı uygulamasının APK dosyasını Android cihazınızda test edebilirsiniz.

Android 4.4 KitKat Başlatıcı Özellikleri Getiren Nova Launcher

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!