Android 4.4 KitKat ile Çalışan Kırmızı Renkli Xperia Z1 Ortaya Çıktı!

media 16104

Ortaya çıkan yeni görüntülerde Sony’nin üst seviye akıllı telefonu için kırmızı renk seçeneğini de hazırladığını gösteriyor. Gelen bilgilere göre söz konusu renk seçeneği sınırlı sayıda üretilecek ve belirli pazarlarda tüketicilerle buluşturulacak.

teknik destek

Herhangi bir cihazda renk seçeneğinin arttırılması tüketici lehine bir gelişme ancak haberde asıl dikkat çeken ayrıntı Xperia Z1‘in Android 4.4.2 KitKat ile çalışmasıdır. Halihazırda sadece Nexus cihazlar için yayınlanan Android 4.4 sürümü henüz minör güncellemelerle 4.4.2 seviyesine erişmedi. Xperia Z1, Sony’nin Android 4.4 güncelleme takvimi içerisinde yer alıyor. Bu sebeple görselleri sızdırılan telefonun test bir yazılıma sahip olma olasılığı bulunuyor. Ya da görseller sahtedir.  Ancak kırmızı rengin Xperia Z1’e fazlasıyla yakıştığını belirtebiliriz. Sony’nin kırmızı renkli Xperia Z1’nin varlığını teyit eden herhangi bir açıklamasını olmadığını da hatırlatalım.

Kırmızı renkli Xperia Z1 hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

red-xperia-z1-2 (1)

red-xperia-z1-3

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın