Android 4.4 Profesyonel Bir Fotoğraf Düzenleyicisi Sunuyor! [video]

blank

Nexus 5’te optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 8MP çözünürlüklü bir kameraya yer veren Google, telefonun kamerası ile çekilen görüntülerin kullanıcının zevkine göre düzenlenmesini sağlayan önemli bir uygulamayı kamera yazılımına ekledi. Android 4.2’de Photosphere çekim modu ile 360 derecelik çekimlerin elde edilmesini sağlayan Google, Nexus cihazlarda önemli bir eksiklik olarak görülen multimedya yetenekleri Nexus 5’te önemli bir noktaya getirmiş durumda.

teknik destek

Android 4.4 KitKat kamera yazılımına dahil edilen Photo Editor, çekilen bir görüntü ya da daha önce kayıtlı bir fotoğraf üzerinde birçok özelleştirme yapmamıza olanak sağlıyor. Çevirme, kesme, yeniden biçimlendirme, kontrast, parlaklık, birçok görüntüleme modu, yerel ayarlamalar, filtreler ve daha birçok profesyonel düzenleme seçeneği sunan Photo Editor’un detaylı videosuna alt bölümde göz atabilirsiniz. Galeri uygulamasında konumlandırılan fotoğraf editörü yapılan bir ayarlamayı geri alma özelliğine de sahip.

Şu an için sadece Nexus 5’te mevcut olan kamera uygulamasının birkaç gün içerisinde diğer Nexus cihazlara da sunulması bekleniyor. Uygulamanın Android 4.4 güncellemesi kapsamında ilerleyen dönemlerde birçok cihazda yer bulması bekleniyor.

oOs0vLY6FvA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: phandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!