Android 5.0.1 Yüklü LG G2 Videosu Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin geçen yıl çıkardığı üst seviye amiral gemisi G2’nin başarısının ardından, sayıları oldukça fazla olan G2 kullanıcılarının sıradaki beklentisi yeni Android şekeri Lolipop’a kavuşabilmek. Geçtiğimiz ay sızdırılan Android 5.0 güncellemesi henüz tüm kullanıcılara gelmedi ve herkes için henüz resmi olarak henüz yayınlanmayan Lollipop versiyonuna yönelik önemli gelişmeler yaşanıyor. Dün resmi Android 5.0.1 Lollipop yüklü LG G2’nin videosu sızdırıldı.

Andronova

Bu gelişmeyle birlikte G2’lere Android 5.0 güncellemesinin çok kısa süre içerisinde geleceği anlaşılıyor. Android 5.0.1 versiyonuyla yeni çoklu görev fonksiyonuna kavuşan G2’de, arka planda çalışan uygulamalara yeni arayüzde kolayca geçiş yapıp, uygulamaları sonlandırabilecek siniz. Bu sayede Materyal Tasarıma kavuşan LG G2’nin, performansında da gözle görülür bir artış yaşandığı söyleniyor.

Siz de LG G2 kullanıyor ve henüz Andorid 5.0 Lollipop güncellemesini yapmadıysanız, güncelleme geldiğinde sizleri nasıl bir işletim sistemi beklediğini aşağıdaki video’dan izleyebilirsiniz;

AbJQ09q_1P8″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.