Android 5.0 Lollipop, 3 Kasım’da Kullanıcılara Dağıtılacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Siz de, geçtiğimiz hafta duyurulan yeni Android 5.0 Lollipop‘u denemek için sabırsızlanıyor ve telefonunuza ne zaman geleceğini merak ediyor musunuz? Sizler için güzel bir haberimiz var. Lollipop önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde dağıtılmaya başlanacak.

Birkaç gün önce yayınladığımız haberde sizlere, Android 5.0 için SDK‘nın yayınlandığı bilgisini paylaşmıştık. Çok geçmedi ki Google, Android geliştirici konsolunda yayınladığı API güncellemesiyle alakalı duyuruda, Andorid 5.0 Lollipop‘un 3 Kasım‘da dağıtılacağı bilgisini teyit edecek bir cümle kullandı. Yayınlanan duyuruda;

Android 5.0’ın 3 Kasım itibariyle kullanıcılara sunulmadan önce, sizlere uygulamalarınızı test etmenizi ve gerekli güncellemeleri Play Store’da yapmanızı tavsiye ederiz.” şeklindeki açıklamasıyla bir çok kişiyi heyecanlandırdı.

android50lollipoplaunchdate

3 Kasım ile birlikte, Nexus 4 ve üstü nexus cihazlarının alacağı Android 5.0, getirdiği bir çok özellik ve değişikliklerle akıllı telefon pazarına farklı bir ivme kazandıracağa benziyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir