Android 5.0 Lollipop’taki Sürpriz Yumurta Bulundu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Her yeni Android versiyonunda Easter egg “tam yercümesiyle paskalya yumurtası, lakin gizli veya sürpriz yumurta denilmesi daha mantıklı olan yumurtalar” yerleştiren Google, bir çok kullanıcının yeni versiyonun gelmesiyle Ayarlar bölümünde bu sürpriz yumurtaları aramasına sebep oluyor.

Google, yeni Andorid 5.0 Lollipop versiyonunda da gelenekleri devam ettirerek bir sürpriz yumurta sakladı. Android L ön izleme versiyonunun kullanıldığı anlaşılan youtube videosunda, adı entrikalara karışan meşhur Flappy Bird‘ün Lolipop’a uyarlanmış full klonunu görüyoruz. Android 5.0 Lollipop yüklü telefonunuzun Ayarlar bölümüne girdiğinizde, versiyon numarasında gizli olan sürpriz yumurta sayesinde, sevilen oyun Flappy Bird’ü Android 5.0 Lollipop arayüzüyle oynama imkanına sahip olabilirsiniz.

Android versiyon numarasına birkaç kez bastıktan sonra, ekranın ortasında beliren büyük lolipop’a uzun süre basılı tutarak oyunu açabilirsiniz.

Aşağıda Android 5.0 Lollipop‘un sürpriz yumurtasına ait videoyu izleyebilirsiniz:

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir