Android 5.0 Lollipop’u Birde Ağır Çekimle İzleyin! [Ağır Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google son Android şekeri Lollipop‘un beraberinde getirdiği en büyük yeniliklerden olan Materyal Tasarım (Material Design), birçok kullanıcının gelse de kullansak dediği Lollipop için en önemli etkenlerden biridir. Her gün sayısız kullanıcı tarafından “benim cihazım için Lollipop ne zaman gelecek?” sorularına karşı yayınladığımız Android telefonunuz için Lollipop ne zaman gelecek yazımızla okurlarımız bir nebze dahi olsa rahatlamış olsa da, listede telefon modeli yer almayan kullanıcılardan hala emailler almaya devam ediyoruz. Peki nedir Android 5.0 Lollipop sürümünü bu denli arzulatan şey?

Andronova

Aslında yazılım altyapısında da olan binlerce değişikliğe rağmen cevap basit, Materyal Tasarım. Evet, Google yeni Android sürümünde arayüzü geliştirerek bir çok yeniliğe imza attı. Kullanıcılar için bir işletim sisteminde olması gereken en önemli “özellik” arayüz olduğundan, Lollipop’a olan ilgi de bir hayli fazla.

Aşağıdaki videoda, Lollipop’un Materyal Tasarımına ait tüm detayları ağır çekimle daha iyi fark edebileceksiniz.

NL2pJ_uJZFU#t=75″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın