Android 5.1 Fabrika İmajları Yayınlandı [Hemen İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın akıllı telefon pazarında devrim yapan işletim sistemi Android‘in en son şekeri Lollipop gelişimine devam ediyor. Google, bir kaç hafta önce Android One akıllı telefonun resmi tanıtım sayfasında ortaya çıkan Android 5.1 versiyonuna ait Nexus cihazları için fabrika imajları yayınladı.

Andronova

Android 5.1’in fabrika imajları şimdilik Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10 için yayınlanmış durumda. Ancak kısa süre içerisinde diğer tüm Lollipop güncellemesi almış Nexus modelleri için de yayınlanacağını söyleyelim. Android 5.1 güncellemesiyle birlikte, RAM sorunu düzeltildi, uygulama kapanmaları giderildi, pil yönetimi geliştirildi, WiFi pil tüketimi iyileştirildi, HD ses kalitesinde arama yapabilme desteği ve daha bir çok yenilik geldi.

Eğer Nexus cihazınız varsa ve OTA güncellemesini beklemek istemiyorsanız, aşağıdaki bağlantılardan Android 5.1 fabrika imajını indirip, Nexus’unuza yükleyebilirsiniz.

Tüm Nexus fabrika imajları

Nexus 5 (GSM/LTE) için Android 5.1 fabrika imajı

Nexus 7 (WiFi) için Android 5.1 fabrika imajı

Nexus 10 için Android 5.1 fabrika imajı

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın