Android 5.1 Lollipop Resmen Doğrulandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Dünya’nın en popüler mobil işletim sistemi Android‘in son versiyonu Lollipop‘un yeni sürümüne ait bilgi belli oldu. Yeni versiyonun sürüm numarası Android 5.1 Lollipop olacağı artık kesinleşti.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yeni versiyona ait bazı ekran görüntüleri, ismi ve yapı numarası log kayıtlarında göründü. Sonrasında Google yeni Android versiyonunun Android 5.1 Lollipop olacağını Android One’ın resmi sayfasında onayladı.

Henüz yeni sürümün ne gibi geliştirmeler ve yenilikler içereceği konusunda bilgi bulunmamasına rağmen, yeni sürümün Android One cihazlarla birlikte yüklü olarak gönderileceği belirtiliyor.

android-5.1-android-one

Yeni Android 5.1 sürümünün birçok hatayı gidereceği ve performans geliştirmelerini barındıracağı kesin olmakla birlikte, kesin bilgileri Google’ın kısa süre içerisinde yayınlayacağı changelog ve kaynak kodlarından öğrenebileceğiz. Yeni bilgiler geldikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak