Android 5.1 Tüm Google Play Edition Cihazlar İçin Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google‘ın Android‘in son sürümü için Android 5.1 SDK‘yı yayınlamasının ardından tüm Nexus cihazlar için yayınlanan Android 5.1 fabrika imajlarıyla bir çok kişi yeni sürümün keyfini çıkarmaya başladı bile.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Nexus cihaz gibi yine güncellemeleri önce alan bir çok üretici firmanın farklı modellerinde bulunan Google Play Edition cihazları henüz Andorid 5.1 güncellemesini tümüyle almamışlardı. Şimdi aldığımız habere göre, Andorid 5.1’in tüm GPE cihazları için dağıtımına başlanmış durumda.

Böylelikle HTC One M8 (yapı numarası LMY47O), Sony Z Ultra (yapı numarası LMY47D) ve LG G Pad 8.3 (yapı numarası LMY47O) Google Play Edition cihazları için Andorid 5.1 OTA güncellemesi başlamış oldu. Ayrıca HTC One M7’nin güncellemesi de Google tarafından onaylandı ve kısa süre içerisinde başlayacak.

OTA güncellemesini beklemek istemiyorsanız, aşağıdaki bağlantılardan güncellemeyi indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Andorid 5.1 OTA dosyaları:  HTC One M8 | Sony Z Ultra | LG G Pad 8.3

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak