Android 5.2 İle Çalışan Nexus 5 Görüntlendi!

media 13767

Şubat ayının ilk haftasında, Google’ın düşük bütçeli ülkeler için geliştirdiği Android One akıllı telefonunun resmi sayfasında görüntülenen ve bu sayede doğrulanmış olan Android 5.1 Lollipop sürümünün ardından, şimdi de Andorid 5.2 ile çalışan Nexus 5 görüntülendi.

teknik destek

Henüz bir çok üreticilerin son versiyon olan Android 5.0 Lollipop’a dahi güncellemeleri yayınlamamasına rağmen, Google hiç hız kaybetmeden yeni versiyonlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Android 5.0.2’nin Nexus cihazlar için yayınlanmasının ardından, Andorid 5.1’in teyit edilmesi Android’in ilerleyiş ivmesini gösteriyor.

Şimdi ise yeni edinilen LG Nexus 5 için yapılan Geekbench test görüntüsünde, İşletim Sistemi bölümünde Andorid 5.2 yazdığı fark edildi.

lg-nexus-5-android-5-2

Elbette Nexus cihazları yeni Andorid sürümlerini ilk olarak alıyor, ancak bu kadar kısa süre içerisinde, daha henüz Andorid 5.1 yayınlanmamışken Android 5.2’ye yönelik bu görüntünün doğruluğuna şüpheyle yaklaşılıyor, ancak bunun doğru olmayacağının da söylenmesi “doğru olmaz”.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın