Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Alacak Nexus’lar Belli Oldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google tarafından dün akşam yapılan etkinlikten sonra, şimdi önümüzdeki hafta Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak ilk Nexus modelleri belli oldu.

Etkinlikte resmi olarak tanıtılan LG Nexus 5X, Huawei Nexus 6P ve Pixel C tablet cihazlarının yanı sıra, Android 6.0 Marshmallow final sürümüne ait detaylara da yer verildi.

En çok merak edilen şey ise, Android 6.0 güncellemesinin kullanıcılar için ne zaman yayınlanacağı. Elbette ilk olarak bu güncellemeyi Nexus cihazarı alacak. Android 6.0 ile gelen yeni Nexus 5X ve Nexus 6P modelinin haricinde, Marshmallow güncellemesini önümüzdeki hafta alacak olan Nexus modelleri şöyle:

marshmallow-ota

  • Nexus 5
  • Nexus 6
  • Nexus 7 (2013)
  • Nexus 9
  • Nexus Player

Eğer siz de yukarıdaki Nexus modellerinden birine sahipseniz, önümüzdeki hafta içinde yeni Android 6.0 Marshmallow deneyiminin şimdiden keyfini çıkarabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir