Android 6.0 Marshmallow Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google’ın kısa süre önce duyurduğu Android 6.0 Marshmallow sürümüne yönelik bir çok bilgi paylaşılırken, henüz kesin yayınlanma tarihi bilgisine ulaşılamamıştı.

Teknoloji destek

Kanadalı mobil operatör Telus’un verdiği bilgilere göre Google, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Nexus 5 ve Nexus 6 modeli için 5 Ekim Pazartesi günü yayınlayacak.

Geçtiğimiz hafta, Google’ın Android 6.0 sürümünün ve yeni Nexus modellerinin 29 Eylül‘de yapacağı ekinlikteki duyurusu için davetiyeleri dağıttığı bilgisini buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Telus’un verdiği bilgilerde, Google’ın 3 gün sonra duyurulacak olan LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P modelinin 5 Ekim tarihinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı görülüyor.

telus-guncelleme

Artık yeni Android 6.0 sürümüne oldukça yaklaştık. 5 Ekim’den sonra, diğer üreticilerin de kısa süre içerisinde Marshmallow güncellemesini yayınlayacaklarını tahmin ediyoruz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir