Android 6.0 Marshmallow’daki Gizli Oyunu Oynayın!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Hemen hemen her işletim sisteminde yer alan ve takipçilerinin merakla bulmaya çalıştığı Sürpriz Yumurta (Easter Egg) geneleği, Android 6.0‘da da devam etti.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Play Store‘da geçtiğimiz yılın en çok konuşulan oyunlarından olan, oldukça basit olmasına rağmen insanların telefonlarını kırmalarına yol açan efsane Flappy Bird oyununun stilinde yapılan Lollipop sürümündeki sürpriz yumurta oyununun ardından, Google yeni Android 6.0 Marshmallow sürümünde de sürpriz yumurtasını Flappy Bird stlininde yapmış.

İlk bakışta Lollipop’taki sürpriz yumurta oyununun aynısı gibi duran ve sadece arayüzü yenilenmiş gibi görünen Marshmallow sürpriz yumurta oyunu, aslında bir önceki sürüme göre daha kolaylaştırılmış ve artık karşılıklı olarak oynadığınız oyuncu sayısını 6 oyuncuya kadar ekleyebiliyorsunuz.

android-6-surpriz-yumurta-2

Android 6.0 Marshmallow sürpriz yumurta oyununu açmak için, telefonunuzdan Ayarlar > Cihaz hakkında bölümüne ki Android versiyon numarasına defalarca basın ve ekranda Marshmallow logosu belirdiğinde ise yine birkaç kez bastıktan sonra elinizi kaldırmadan basın. İyi oyunlar dileriz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ayrıca aşağıda, Android Sürpriz Yumurta geçmişine ait güzel bir videoyu da izleyebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir