Android 6.0 parmak izi sensörü güvenlik parola sorunu

blank

Android 6.0.1 güncellemeden sonra telefonumun parmak izi sensörü ve güvenlik parolaları çalışmıyor çözümü nedir? Android 6.0 parmak izi sensörü güvenlik parola sorunu Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Note 4, Note 5, Huawei ve HTC modellerini etkiledi mi? Parmak izi sensörü güvenlik parolası okumuyor çalışmıyor. Ekran kilidi açılmıyor çalışmıyor. Android 6.0.2 sürüm güncellemesi bakalım sorunsuz olacak mı?

teknik destek

Parmak izi sensörü ve güvenlik parolaları çalışmama sorunu, bazı Samsung modellerinde alınan şikayetlerle ortaya çıktı. Tabi şikayet sayısı çok az olduğundan pek dikkat çekmedi. Bu sorun, yeni Android sürüm güncellemesinden sonra olduğu yer almakta. Peki Samsung dışında diğer telefon markalarında da bu sorun var mıdır? Şuan için Galaxy modellerinde görüntülendi.

Alt başlıklar (Müşteri hizmetleri)

Android 6.0 parmak izi sensörü

Android 6.0 parmak izi sensörü ve ekran giriş güvenlik parola sorunu

Bazı Samsung kullanıcıları, popüler bazı sitelerde Android 6.0.1 güncellemesi sonrası telefonlarına giriş yapamadıklarını yer vermişler. Bazıları bu sorunu kullandıkları Samsung hesabı aracılığı ile çözmüşler. Tabi alternatif çözümlerde var. Ama cihaz içerisinde bulunan veriler silinebilir. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız güncelleme yapmadan önce parmak izi sensörü ve diğer güvenlik seçeneklerini pasif duruma getiriniz. Her hangi bir sorunda Samsung iletişim hattını ya da önerdiğimiz özel destek hattını arayabilirsiniz. Galaxy A9 Android 6.0.1 Güncellemesi 2016 haberimize baktınız mı?

Sizinde bu teknolojiyi kullanıyorsanız güncellemeden sonra aynı sorunla karşılaştınız mı?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!