Android 6.0 Tabanlı CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

CyanogenMod nedir nasıl kullanılır? CyanogenMod nasıl indirilir nasıl yüklenir? CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir yükle. Android 6.0 ve Android 6.0.1 ROM indirme adresi. CyanogenMod desteklediği cep telefonu ve tablet marka modelleri neler?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

CyanogenMod bugüne kadar bir çok marka model cep telefonuna yeni Android yazımları için destek verdi. Verdiği bazı cihazlar aşağıda yer almaktadır.

Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy Note Galaxy Mini Note 10.1 Note 3 Note 4 Note 2 Galaxy Tab Pro 8.4, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Xperia ZL ZR Xperia V T M S, ZTE, Xiaomi, Asus, HTC Evo 3D 4G HTC One Hero One Max One A9 One Mini One S X XL  Sensation, Huawei Ascend Honor U8150 U8160 U8220, LG G2 G3 G4 Optimus, Android One, LG Optimus L70, L90, LG G2, LG G2 Mini, LG G3 S, LG G3 Beat, Motorola Droid 4, Motorola Droid Bionic, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 7, Nexus 9, Nexus 10, Nexus 5X, OnePlus One, Xiaomi Mi3W ve Xiaomi Mi4

Android 6.0 Tabanlı CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir

CyanogenMod, çoğu OEM üreticinin belli bir süre sonra bazı cihazlar için güncelleme desteğini vermediği çoğu cep telefonları için güncel özel yeni Android ROM sürümlerinin kullanma imkanını sağlar. Şuana kadar Custom ROM‘lar arasında en popüler olanı, Cyanogen ekibinin geliştirdiği CyanogenMod sürümleri olmaya devam ediyor. CyanogenMod Android 6.0 ile ilgili Hiç beklemeden Android 6.0 Marshmallow indir yükle ve Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi haberimize de bakmak ister misiniz?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Akıllı cihazlar için alternatif ROM geliştirici ekibi CyanogenMod, çoğu cihaz için Android 6.0 ve Android 6.0.1 tabanlı yazılımları yayınladı. Son olarak’ta CyanogenMod CM13 Snapshots 2 sürümü indirmeye açtı. Bir önceki sürüme göre daha sağlam olduğuna yer veriliyor.

CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir

CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir yükle

CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir

CyanogenMod CM13 Snapshot 2 ve yeni Android ROM’ ları indirmek için download.cyanogenmod.org/?type=snapshot adresini ziyaret edebilirsiniz.

CyanogenMod CM13 Snapshots 2 sürümünde Google uygulamaları yer almamaktadır. Harici olarak aşağıda belirttiğimiz adresten indirebilirsiniz. Yeni sürümü yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanızı öneririm. Yapacağınız işlemlerde tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

CyanogenMod CM13 Snapshot 2′ yi yüklemek için Bootloader, TWRP veya CWM Recovery, CyanogenMOD ve GApps paketine ihtiyacınız var. GApps paketine bu adresten opengapps.org/?api=6.0&variant=nano ulaşabilirsiniz. Geri kalanı için CyanogenMod nedir CyanogenMod nasıl yüklenir kurulur yazımızı incelemenizi öneririm.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak