Android 7.0 alacak cep telefon modelleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Daha önce geliştiriciler sürümü yayınlanan Android 7.0 güncellemesi için cihaz listesi yayınlandı. Android 7.0 alacak cep telefon modelleri aşağıda yer almaktadır. Tabi Android 7.0 güncellemesi bu cihazlarla sınırlı değil. Güncelleme kademeli olarak devam edecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 7.0 Nougat alacak Nexus cihazlar: Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 9, General Mobile GM5 Plus ve General Mobile 4G Android 7.0 güncelleme alacak ilk cihazlar.

Android 7.0 Nougat alacak HTC cihazlar:Güncellemeyi alacak ilk telefonlar HTC 10, HTC One A9, HTC One M9 ve sonra ki cihazlar.

Android 7.0 Nougat alacak Samsung cihazlar: Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge+. Net olmayan bilgiye göre sonrasında Galaxy Note 4 ve Galaxy S5 modelleri alabilir.

Android 7.0 alacak cep telefon modelleri

Android 7.0 alacak cep telefon modelleri Samsung
Android 7.0 Nougat alacak LG cihazlar: LG G5, LG G4 ve LG V10. Sonrasında diğer modeller.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 7.0 Nougat alacak Sony Xperia cihazlar: Sony Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z3+, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium modelleri alacak.

Android 7.0 Nougat alacak Huawei cihazlar: Android 7.0 ilk önce Huawei P9 ve Huawei P9 Plus modelleri alacak. Sonrasında Huawei Mate 8 ve Huawei P8.

Android 7.0 Nougat alacak Motorola cihazlar: Motorola telefonlardan Moto G4, Moto G4 Plus, Moto Z, Moto X Force, Moto X Play, Moto G Turbo ve Moto X Style.

Android 7.0 Nougat alacak Asus cihazlar: ASUS Zenfone 3, ASUS Zenfone 3 Deluxe, ASUS Zenfone 3 Laser, ASUS Zenfone 3 Max ve Zenfone 3 Ultra modelleri alacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha önce yayınladığımız Android 7.0 N yayınlandı Android 7.0 N özellikleri ve Android 7.0 N sürümü geliştiriciler indir haberimizi incelediniz mi?

Android 7.0 alacak cep telefon modelleri LG

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak