Android 7.0 N geri bildirim nasıl gönderilir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google yeni Android sürümü 7.0 yayınlandı. Android 7.0 N nasıl indirilir nasıl yüklenir? Android 7.0 sorunları hataları ile ilgili şikayet adresi. Android 7.0 N geri bildirim nasıl gönderilir? Android 7.0 hızı görüntüsü pil kullanımı nasıl?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 7.0 N Beta sürümü yayınlandı. Android 7.0 N özellikleri haberimize bakabilirsiniz.

Android 7.0 destekli uyumlu cihazlarda her hangi bir sorunda Google ile iletişime geçmek için geri bildirimde bulunabilirsiniz. Google Android 7.0 test aşamasındaki sürümleri tercih eden kullanıcıları için geri bildirim seçeneğini aktif etti.

Android 7.0 geri bildirim nasıl gönderilir

Android 7.0 N Google geri bildirim nasıl yapılır? Ayarlar> Hakkında> Bu cihazla ilgili geri bildirim gönder seçeneğini kullanabilirsiniz.

Hata mesajı ile karşılaşırsanız ekranın görüntüsünü bize göndererek çözümü birlikte buluruz. Bazen güncelleme kaynaklı bazende cihaz kaynaklı aktifleştirme sorunu görülebiliyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir