Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Sony Xperia Android 7.0 alacak modelleri hangileri? Android 7.0 güncelleme liste açıklandı. Bakalım hangi Xperia modelleri yeni sürümü görecek. Xperia Z3, Xperia Z5, Xperia V…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Android 7.0 artık gün geçtikçe yayılmaya başladı. Sony’de Android’in son versiyonu Nougat 7.0’ı alacak cihazları açıkladı. Android 7.0 Nougat versiyorununu alacak tüm Sony modelleri ile ilgili detaylar haberimizde.
Google’ın kendi Android One serilerine dağıtılmaya başlandığını duyurduktan bir süre sonra diğer markalarda artık Android 7.0 alacak modellerini yayınlamaya başladı. Android’in en son sürümü olan Nougat 7.0 versiyonu ile birlikte artık tüm cihazlar güncelleme için hazır. Birçok testten geçtikten sonra ilk olarak kendi telefonlarına güncellemeyi yayınlayan Google, artık diğer markalar tarafından da duyurulmaya resmi olarak başlandı. 

Android 7.0 alacak Sony modelleri

Android 7.0 Nougat alacak Sony modellerini aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. 

* Xperia Z3 Plus
* Xperia Z5
* Xperia Z5 Compact
* Xperia Z5 Premium
* Xperia X
Xperia XA Ultra
* Xperia X Performance
* Xperia X4 tablet
Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri?


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:35

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak