Android 7.0 alan cihazlar ve alacak cihazlar

Andronova
2 Minimum Okuma

Android 7.0 alan cihazlar ve alacak cihazlar hangileri? Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Android 7.0, Android 7.1 ve Android 7.1.1 alacak cep telefonu modelleri! 2017

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android 7.0, Android 7.1 ve Android 7.1.1 sürüm güncellemesi alan ve alacak cep telefonları aşağıda yer almakta. Bazı alacak cihazlar şuan almış veya beta sürümü yayınlanmış durumdadır!

Android 7.0 Nougat Google’ın yeni akıllı cihazlar için yaptığı en yeni sürümüdür. Resmi olarak ismini Android Nougat açıklanan Android 7.0 sürümü şu anda Beta sürümüyle sadece Nexus cihazlarla birlikte Android One platformuna dâhil akıllı cihazlarda kullanılabilir durumda.

Android 7.0 alan cihazlar ve alacak cihazlar hangileri?

Android 7.0 alan cihazlar ve alacak cihazlar

Peki, Android 7.0 Alan Cihazlar Ve Alacak Cihazlar Hangileri? Dünyada en güncel Android 7.0 Nougat versiyonuna sahip markalar ise Nexus ve General Mobile’dir. Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, General Mobile GM5 Plus ve General Mobile 4G yeni sürümü alacak ilk akıllı cihazlardır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Nexus cihazlarla birlikte Google’ın ürettiği tablet Pixel C cihazı yeni sürüme kavuşacak cihazlardan birisidir. Bu tablet Nexus 9 ile beraber yeni güncellemeye kavuşacak tek tablet olma ihtimali yüksek. Android 7.0 henüz resmi açıklama olarak çıkış tarihi açıklanmasa da şirketler bu güncellemeyi alacak akıllı telefonların modellerini açıklamaya başladı.

HTC firması yeni güncellemeyi erkenden açıklayan firmalardan bir tanesi. Yeni sürümü HTC 10, HTC One A9 ve HTC One M9 modelleri kesin olarak yeni güncellemeyi alacak olarak açıklandı.

Samsung ise henüz resmi olarak herhangi bir açıklama yapmasa bile Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge+ modellerinin güncelleme alacağını söylenebilir. Bu listeye Galaxy S5 ve Galaxy Note 4’ü de ekleyebiliriz.

LG firması da Samsung gibi herhangi bir açıklama yapmamıştır. Ancak LG G5, LG G4 ve LG V10 modelleri yeni güncellemeyi alacağını söylemek mümkündür.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: , ,
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir