Android 7.0' dan sonra Android 7.1 güncellemesi geliyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android 7.0 sürüm güncellemesinden sonra Android 7.1 güncellemesi bekleniyor. Tabi Google sürüm atlaması yapmazsa. Peki yeni güncelleme hangi cihazlara gelecek ufak bir bilgi paylaşımında bulunduk.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

​Google, Android 7.1 güncellemesinden sonra  diğer sürüm güncellemelerine yer verdi. Evleaks Twitter hesabında yer alan bilgiye göre, Android 7.0 sürümünden sonra Android 7.1.1 ve Android 7.1.2 olarak yayınlanacak. 

Google, kısa süre önce yayınladığı Android 7.0 Nougat sürümünü ilk önce Nexus ve General Mobile Android 4G için yayınlamıştı. Bakalım Android 7.1 sürümü ne zaman yayılayacak. Tahmini Beta sürümlerinden sonra yayınlaması bekleniyor. Unutmadan Android 7.0 işletim sistemine sahip LG V20 akıllı cep telefonu, 6 Eylül 2016 tarihinde tanıtılacak. Tanıtımla beraber yeni Android sürümüne de yer verilmesi bekleniyor. 

Android 7.0′ dan sonra Android 7.1 güncellemesi geliyor

Android 7.0' dan sonra Android 7.1 güncellemesi geliyor

Google Android 7.1 sürümünü 1-2 ay içerisinde tanıtması bekleniyor. Yeni Android sürümünde yenilenen gelişmiş arayüz güncellemesi, Launcher, Android sanal butonlar ve yeni Google Asistan uygulamaları gibi büyük yeniliklerle gelecek.
 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 7.0′ dan sonra Android 7.1 güncellemesi hangi cihazlara gelecek?

Bakalım Android 7.0 ve Android 7.1 güncellemesini hangi cihazlar alacak. Google bazı cihazları artık güncelleme desteğinin devam etmeyeceğini belirtmişti.

Samsung Galaxy serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J serisi, Note serisi, HTC, LG, Sony Xperia, Asus Zenfone ve diğer marka modeller için yer alacak mı! Android 7.0 alacak cep telefon modelleri andronova.net/android-7-0-alacak-cep-telefon-modelleri haberimizi incelediniz mi? Android 7.0 ile ilgili diğer gelişmeleri aşağıdaki ilişkili haberler kısmından inceleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 16:30

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak