Android 7.0 Nougat alacak Samsung modelleri

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Android 7.0 güncellemesi alacak Samsung Galaxy ve Note modellerini aktardığımız haberimizde Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Edge, Note 4 / Note 5 ve Note 7 yer almakta.

Sponsorlu reklam
Samsung Android Nougat alacak modeller nelerdir? Android Nougat 7.0’ı açıkladıktan bir süre sonra diğer bütün firmalarda Android N alacak cihazları açıklamaya başladı. Android Nougat alacak Samsung modellerini açıklıyoruz.
Android 7.0 alacak Samsung modelleri nelerdir? sizler için derledik. HTC, General Mobile, LG ve Sony firmaları daha önce Android Nougat alacak cihazları açıklamıştı. Android’in son sürümü olan Android N ile birlikte bir çok güvenlik tedbiri de giderilmiş gibi görünüyor. Samsung’un Android 7.0 alacak tüm modeller haberimizde.

Samsung Android 7.0 alacak modeller nelerdir?

Android N ile birlikte yeni bildirim merkezi, yeni batarya grafiği ve yeni güvenlik önlemleri alınmış. Yenilenen bildirim merkezi, çoklu pencere, gece modu, yeni dosya şifreleme sistemi ile birçok yeni özellik eklenmiş durumda. Samsung firmasından henüz daha resmi bir açıklama olmasada, Android Nougat alacak modelleri yayınlıyoruz. Resmi açıklamanın ardından listede güncellemeler yapılacaktır. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Android N alacak modellerini aşağıdaki liste üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Sponsorlu reklam

– Galaxy Note 4
– Galaxy Note 5 
– Galaxy Note 7
– Galaxy S5
– Galaxy S6
– Galaxy S6 Edge
– Galaxy S6 Edge Plus
– Galaxy S7
– Galaxy S7 Edge

Android 7.0 Nougat alacak Samsung modelleri

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:32

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak