Android Chrome Tarayıcısı Güncellendi; Materyal Tasarım ve Daha Fazlası

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android L’de yer verilen Materyal Tasarım sayesinde arayüzü önemli ölçüde değiştirerek daha modern bir yapıya bürüyen Google, Materyal Tasarım’ın etkilerini çekirdek uygulamalarda da sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda Chrome Beta uygulamasını güncelleyen ve Materyal Tasarım’la uyumlu hale getiren Google, söz konusu güncellemeyi bu defa Chrome’un kararlı sürümü için yayınladı.

Güncelleme kapsamında yer alan yeniliklerden bir diğeri basitleştirilmiş kullanıcı giriş oldu. Basitleştirilmiş kullanıcı girişiyle kullanıcılar Chrome tarayıcısında her defasında şifre ya da kullanıcı adı yazma derdinden kurtuluyor. Google hesabınızla Chrome giriş yaptıktan sonra, ilgili tüm Google içeriklerinde kullanıcı adı ve şifreniz otomatik olarak tanınacak.

Güncelleme içeriğinde ayrıca alt kısımda değindiğimiz yenilikler yer alıyor;

• Mobil olmayan, optimize edilmiş sitelerde iyileştirilmiş metin oluşturma.

• Doodle’lar yeni sekme sayfasına geri dönüyor.

• Pek çok hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi

Chrome için yayınlanan güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor. Dilerseniz alt bölümdeki linklerden herhangi biri aracılığıyla APK dosyasını indirerek kurulumu elle yapabilirsiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!