Android en iyi dosya kilitleme uygulaması rehber mesaj WhatsApp Facebook

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android cep telefonda ve tablette en iyi dosya şifreleme programı hangisi? WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, SMS / mesajları, rehberi, Gmail, fotoğrafları – resimleri kilitleme uygulaması.

Teknoloji destek

AppLock, Kilit AppLock, Norton App Lock, Perfect AppLock, AppLock – Fingerprint Unlock, Kilitleyici – Uygulama Kilitle ve KeepSafe’ten AppLock – Uygulama Kilidi en iyi dosya kilitleme şifreleme uygulamaları

Yukarıda önerdiğimiz en çok tercih edilen uygulamalar arasında belirlenmiştir. Hemen hemen hepsinin özelliklerinde aynı şeyler yer almakta. Denediğiniz uygulamalar hakkında görüşlerinizi bizimle yorumla paylaşabilirsiniz.

Denemek istediğiniz uygulamaları Google Play Store‘ den indirebilirsiniz. Uygulamaları denemeden önce kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririz!

En iyi dosya şifreleme uygulamaları

Android en iyi dosya kilitleme uygulamasi

en iyi dosya şifreleme programı

Şifrelediğiniz dosyaları tekrar kullanabilmeniz için uygulamanın şifresini unutmamanız gerekiyor. Bazı programların kullandıkları şifreleme algoritması dosyaların tamamen kullanılmamasını sağlayabiliyor. Bundan dolayı alternatif uygulama güvenliklerini kullanmanız önerilir!

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir