Android en iyi dosya kilitleme uygulaması rehber mesaj WhatsApp Facebook

Android cep telefonda ve tablette en iyi dosya şifreleme programı hangisi? WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, SMS / mesajları, rehberi, Gmail, fotoğrafları – resimleri kilitleme uygulaması.

AppLock, Kilit AppLock, Norton App Lock, Perfect AppLock, AppLock – Fingerprint Unlock, Kilitleyici – Uygulama Kilitle ve KeepSafe’ten AppLock – Uygulama Kilidi en iyi dosya kilitleme şifreleme uygulamaları

Yukarıda önerdiğimiz en çok tercih edilen uygulamalar arasında belirlenmiştir. Hemen hemen hepsinin özelliklerinde aynı şeyler yer almakta. Denediğiniz uygulamalar hakkında görüşlerinizi bizimle yorumla paylaşabilirsiniz.

Denemek istediğiniz uygulamaları Google Play Store‘ den indirebilirsiniz. Uygulamaları denemeden önce kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririz!

En iyi dosya şifreleme uygulamaları

Android en iyi dosya kilitleme uygulamasi

en iyi dosya şifreleme programı

En iyi dosya kilitleme programı

Şifrelediğiniz dosyaları tekrar kullanabilmeniz için uygulamanın şifresini unutmamanız gerekiyor. Bazı programların kullandıkları şifreleme algoritması dosyaların tamamen kullanılmamasını sağlayabiliyor. Bundan dolayı alternatif uygulama güvenliklerini kullanmanız önerilir!

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir