Android en iyi uygulamalara 5 alternatif

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Android telefonlar için kullanabileceğiniz 5 alternatif uygulamayı sizler için araştırıp hazırladık. Bu uygulamalar günlük kullanım için tercih edebileceğiniz en iyi uygulamalara alternatif.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Harika bir Android telefonun paketini açtınız; giriş yaptınız, yüz şifrenizi girdiniz, tüm büyük sosyal uygulamaları indirdiniz ve senkronize edilmesi gereken tüm şeyleri senkronize ettiniz. Artık telefonunuzu android uygulamalarla doldurma zamanı geldi: okuma, işlerinizi yapma ve eğlenme uygulamaları. Muhtemelen kendi fikirlerin vardır ama bizim de Andronova ekibi olarak 5 farklı önerimiz var. İşte kesinlikle yüklemeye değer 5 harika android uygulaması.

Android Google dosyalar

Her ne sebeple olursa olsun, Google’ın Dosyaları şu anda Google Play Store’dan indirmeniz gereken bağımsız bir uygulama. Ancak sonunda Android’in varsayılanı yerine geçse şaşırmayacağımız kadar iyi bir dosya yöneticisi. Bu uygulama; dosyalarınızı daha önceden yüklenmiş olanlardan çok daha kolay aramanızı sağlar. Telefonunuzda da yer kaplayan çöpleri bulmak için harika bir yol.

Android en iyi uygulamalara 5 alternatif

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Audio Recorder ses kayıt uygulaması

İşte Android’ in kaçırdığı başka bir uygulama: sesli notları veya almanız gereken diğer sesleri kaydetmek için kullanılan bir uygulama. Yalnızca büyük bir kırmızı kayıt düğmesi ve dosyalarınızın bir listesi olan Sony’ nin bu basit uygulaması önerilerimiz arasında bulunuyor. “orta” kalite ayarı son derece kullanışlı.

Audio Recorder ses kayıt uygulaması

VSCO fotoğraf efekt filtre uygulaması

VSCO’ nun arkasındaki tasarımcılar; uygulamalarının arayüzünü düzenli olarak şaşırtıcı şekillerde değiştirmeyi seviyor. Uygulamanın çok çeşitli film benzeri efektleri; fotoğraflarınızı Instagram’ a göndermeden önce bir dizi başka ayar yapmanıza izin veren en iyi fotoğraf filtreleri var.

VSCO fotoğraf efekt filtre uygulaması

Dark Sky hava durumu uygulaması

Yağmuru öngörmek söz konusu olduğunda, Dark Sky’ ı yenmek son derece zor. Başka bir hava durumu uygulamasına kısmi bağlığınız bile; (veya Pixel 3 gibi ana ekranınıza yerleştirilmiş bir hava durumu widget’ ınız olsa bile), Dark Sky’ ın ne zamanki tahminlerini alması için yılda 2,99 ABD Doları ödemeniz gerekiyor. Uygulama birçok meteoroloji merkezinden aynı anda haber toplayabiliyor.

Dark Sky hava durumu uygulaması

Pocket makale uygulaması

Sıra geldi son uygulama önerimize. Gün boyu işte okumak istediğiniz ama gerçekten vaktinizin olmadığı makaleleri görebilirsiniz. Pocket bu konuda bir alternatif. Uygulama; masaüstünde, daha sonra okumak (veya dinlemek) için makaleler kaydetmenizi sağlayan bir tarayıcı uzantısına da sahip. Sırada beklerseniz veya koltukta otururken hiçbir şey yapmazsanız, Cep listenize neredeyse kesinlikle göz atmaya değer bir şeyler olacaktır. Türkiye’deki kullanıcılar ise; ingilizce dil bilgisi gelişimleri için bu uygulamayı kullanabilir.

Pocket makale uygulaması

Andronova ekibi olarak; tüm android uygulamaları sizler için araştırarak listelerimizi yeniliyoruz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak