Android En iyi Virüs Uygulaması indir 2016

Android mobil cihazlarda ücretli / ücretsiz Antivirüs uygulaması APK 2016. Hangi virüs programını kullansam? Cep telefonumu en iyi hangi virüs uygulaması korur. Android en iyi virüs uygulaması indir 2016  ücretsiz yükle dene. Telefonda virüs temizleme.

Android En iyi Virüs Uygulaması indir 2016
Android mobil cihazlarda ücretli / ücretsiz Antivirüs uygulaması APK 2016. Hangi virüs programını kullansam? Cep telefonumu en iyi hangi virüs uygulaması korur. Android en iyi virüs uygulaması indir 2016  ücretsiz yükle dene. Telefonda virüs temizleme. Android cep telefonu ve tabletlerde çıkan yeni virüsler, mobil cihazlar için çok büyük tehlikeler doğurabiliyor. Bu tehlikelerden biri olan Asacub virüsü bakın neler yapabiliyor. Asacub Truva Atı virüsü, Android cihazda ulaştığı yerlere örnek verirsek, kişi iletişim listesi, tarayıcı geçmişi,  yüklü uygulamalar ve eriştiği çağrı listesine kısa mesaj göndererek virüs bulaştırabiliyor. Asacub virüsü ilk hedefi bankacılık uygulamaları, sahte banka oturum sayfaları oluşturarak kullanıcı bilgilerine erişimi sağlanıyordu. 2015 yılında Asacub virüsü adını akıllı cihazlar virüs listesinde ilk sıralara yazdırdı. Virüsün çıkış yeri Rusya ve Ukrayna.  Daha sonra farklı ülkelere yayıldı. Asacub virüsünün 2016 versiyonu daha gelişmiş yöntemleri ele alıyor. Bankacılık uygulamalarını taklit edebiliyor. Kullanıcıya SMS veya uyarı mesajı gönderebiliyor. Banka izlenimi vererek bankacılık bilgilerine ulaşabiliyor. Şuan Asacub Truva virüsü, mobil cihazlarda kendi alanında en popüler zararlı yazılımlar içerisinde. Bu tarz virüslerden cihazınızı korunmak için güncel virüs uygulamalarını tercih etmeniz önerilir. Yani çıkan her yeni virüste uygulama veritabanı otomatik güncelleme alması gerekiyor.

Android en iyi virüs uygulaması indir 2016

android virüs uygulaması apk indir 2016,en iyi cep telefonu virüs programı Ücretsiz virüs uygulamaları: CM Security, Avira Antivirus Security, Avast Antivirus, AVL Antivirüs, Malwarebytes Anti-Malware (kısmen), 360 Security ve AVG AntiVirus. Ücretli virüs uygulamaları: Dr.Web Light, Dr. Safety, Kaspersky Internet Security, Eset Mobile Security ve Malwarebytes Anti-Malware. Not: Ücretli olan bazı virüs uygulamaları, kısıtlı olarak ücretsiz kullanılabilmektedir. Bazı kısıtlı virüs koruma uygulamaları, bankacılık işlemleri için yetersiz güvenlik koruması sağlıyor. Antivirüs Motoru, yeni ve eski yüklü dosya ve uygulamaları anlık kontrol etme, gereksiz dosya temizleme, hafıza arttırıcı, güç tasarruf modu, bilgi hırsızlığı önleme ve gerçek zamanlı koruma. Dr.Web Ligh gibi uygulamalarda, artı olarak fidyeci zararlı yazılımla kilitlenen dosya ve telefonların kilidini açmayı sağlar. Zararlı hamleleri sonlandırma ve fidye virüslerine karşı kalkan görevi sağlar. Virüslere karşı güncel bir uygulamadır. Cihazı kasmaz ve pil kullanımda minimum tüketim yapar.

Öneri ücretli ve ücretsiz virüs uygulamaları 2016

Android mobil cihazlar için ücretli ve ücretsiz Antivirüs uygulamalarını resmi Android mağazası Google Play' den bu adresten indirip, cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google Play mağazasının en iyi yanı indireceğiniz veya satın alacağınız uygulamalar için yapılan kullanıcı yorumları. Bu yorumlar doğrultusunda en iyi uygulamayı seçebilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Novruz
Novruz - 1 yıl Önce

VIRÜS programı

en iyi virüs programı 2017
en iyi virüs programı 2017 - 2 yıl Önce

bana göre en iyi virüs programlarından biri dr.web light ama malum ücretli