Android Gmail Uygulamasına, Yahoo ve Outlook Desteği Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google, son dönemde Google Play‘deki uygulamalarını 5.0 güncellemesi için hızla yeniliyor. Gmail uygulamasında beklenen yenilik de çok yakın.

Google, Gmail uygulaması için Google Play’de yeni bir güncelleme çıkarmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile Outlook ve Yahoo e-postalarını kullanan kullanıcıların Gmail uygulaması sayesinde e-postalarına bağlanabilmesi sağlanacak. Şirket yakın zamanda farklı sağlayıcılara da hizmet verebileceklerini söylüyor:

“Gmail uygulaması, farklı sağlayıcıların örneğin Yahoo, Outlook gibi… e-postalarına ulaşabilecek, e-postalar arasında geçiş ya bir swipe‘la ya da ulaşmak istediğiniz e-postaya tıklamanızla gerçekleşecek”

Yeni güncellemeyle beraber, farklı tasarımlı bir e-posta yazma sayfası, yuvarlak avatarlar, yenilenmiş ikonlar da bizlerle buluşacak. Güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde Google Play’de olması bekleniyor. Sizi güncellemenin görselleriyle baş başa bırakıyorum.

nexus2cee_image_thumb50 nexus2cee_image_thumb49 nexus2cee_image_thumb48 nexus2cee_image_thumb47

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir