Android 7.0 hangi telefon modelleri için ilk gelecek

banner186

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak? General Mobile Android One 4G, GM 5, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9 ve Pixel C Android 7.0 güncellemesi.

Android 7.0 hangi telefon modelleri için ilk gelecek
Müşteri Hizmetleri 14 Ağustos 2016 Pazar 02:42

banner192

Android 7.0 sürümü ne zaman yayınlanacak? Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak? Android 7.0 indir. General Mobile Android One 4G, GM 5, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9 ve Pixel C Android 7.0 güncellemesi 2016.

Android 7.0 Nougat güncellemesi, Ağustos ayı içerisinde bazı modellere gelmesi bekleniyor. @evleaks' da yer alan bilgilere göre verilen ay içerisinde bazı iyileştirmeler tamamlanarak yayınlanacağı aktarıldı. Android 7.0 güncellemesi ilk Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9 ve Pixel C modelleri içi yayınlanacak.

Google bazı modeller için Android 7.0 güncelleme desteğini vermeyeceğini duyurdu. Örnek cihaz Nexus 5. Google bu cihazlara yeni Android sürümleri gelmeyeceğini ama 1 yıl daha bazı cihazlara bazı iyileştirme güncellemelerinin süreceğini belirtti. Daha önce hazırladığımız Android 7.0 alacak cep telefon modelleri haberimizi de inceleyebilirsiniz.

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak?

Android 7.0 hangi telefon modelleri için ilk gelecek

Android 7.0 hangi telefon modelleri için yayınlanacak?

Android 7.0 Türkiye güncellemesi ilk olarak Nexus cihazlar, General Mobile Android One 4G ve GM 5 cihazlara gelmesi bekleniyor.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile gelecek bazı yenilikler: Çoklu pencere özelliği. Aynı anda 2 uygulama kullanma. Yeni gelişmiş bildirim merkezi ve bildirimlerde kolay yönetim. Çift sayfa tasarımıyla birden çok bildirimi kontrol etme. Bazı bildirimleri gizleme ve engelleme. Bildirim ikonuna basılı tutarak ayarlar menüsüne kısayol' dan ulaşabilme. Doze Modu ve Gece modu gelişmiş seçenekler. Ekran kaydırmasında kısayol' dan bazı özelliklere ulaşabilme. Zil sesi değiştirme ve uygulamalara ulaşabilme. Android 7.0 hangi telefon modelleri için ilk gelecek

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Lale karayigit - 8 ay önce
Facebook neden hesapları kapatıyor amacı ne kimlik atıyoruz yine kapatıyor
Avatar
Burcu - 8 ay önce
Sarıdas
Avatar
metin kaçmaz - 1 ay önce
HESABIM KAPANDI 20 KERE KİMLİK GÖNDERDİM HALA AÇILMADI BU NASIL İŞ 5 gündür dğer face hesabımı açamıyorum lütfen yardım edermisiniz haca nasip olusunuz amin faceme giremıyem canım sıkkın ya özledim facemı ya çok fazlasıyla yaaa