Android 9.0 P aramaları kaydetme ve Dark modu

banner186

Google yakın zamanda yapacağı etkinlikle Android 9.0 P güncellemesini tanıtacak. Yeni sürümde ses kaydetme ve Dark moduna yer verecek. Bakalım detaylarda ne var...

Android 9.0 P aramaları kaydetme ve Dark modu
Müşteri Hizmetleri 24 Şubat 2018 Cumartesi 13:53

banner192

Google, I / O 2018 etkinliğinde yeni Android sürümü Android 9.0 P' yi tanıtması bekleniyor. Etkinliğe çok az zaman kalmışken yeni bir sızıntı gündeme düştü.Telefon görüşmeleri kaydedilecek.

Android 9.0 P' de görüşme sırasında ekranda kayıt butonunun çıkması bekleniyor. Bu butona dokunduğunuzda görüşme yaptığınız kişiye bir uyarı sesi gidecek. Yani görüşmenin kaydedildiğini karşı tarafa bildirecek.

Başka bir özellikte Dark modu! İşte detaylar...

Android 9.0 P güncellemesi

Android 9.0 güncellemesi! Android 9.0 P sürümü ile siyah ekranlı mod da gelecek. Bu mod özellikle Amoled ve Oled ekranlı cihazlar için geliştiriliyor. 

Dark modu nedir? Gerçek renkleri sunan yeni çalışma, bir nevi Always On' un geliştirilmiş halidir. Yenilenen mod siyahı ve uyku modunda değişiklikle geliyor. 

Bu modun adı dark mod olarak adlandırılmakta. Yeni sürümle hem daha canlı ekran ve uzun pil ömrü sunmayı hedeflenmekte.

Android 9.0 P sürümü 2018 ortalarında tanıtılması beklenmekte.

Android 9.0 P aramaları kaydetme ve Dark moduAndroid 9.0 P güncellemesi

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
çakır - 3 ay önce
zamanında galaxy s3 te olan arama kaydı yeni gibiymiş gibi karşımıza çıkarılıyor zaten olması gereken neden geç kalındığını düşünmek lazım