Android Messages nedir? Android mesajlar web çıktı.

Android cep telefonları için Google tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması Android messages' in masaüstü web sürümü yayınlandı. Artık Mac ve Windows bilgisayardan gelen sms mesajlara bakabilirsiniz.

Android Messages nedir? Android mesajlar web çıktı.
müşteri hizmetleri

Google 2 ay önce duyurduğu Android mesajlar web sürümünü kullanıcıların hizmetine açtı. Masaüstü kullanım sürümü çoğu ülkede kullanılmaya başlandı. Henüz geliştirme aşaması gibi bir durum söz konusu. Kademeli olarak ilerliyor.

Sizlerde Android mesajlar uygulamasını kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız. 

Android Messages nedir

Android Messages yani Android mesajlar nedir? Google' nin çıkardığı mesajlar uygulaması. Bu uygulama ile telefona gelen mesajları kolayca yönetebiliyorsunuz. 

Android mesajlar uygulaması ile metin gönderme ve GIF gönderme yapılabiliyor. Kullanıma göre Messages programı daha da gelişmesi bekleniyor. Tabi beklenilen kullanıcı sayısına ulaşabilirse.

Masaüstü bilgisayarda Android Messages nasıl kullanılır?

Mesajlar web kullanımı: LG, Sony, Huawei, Samsung Galaxy ve diğer Android cep telefonlarda Google' nin Android mesajlar uygulamasını yüklemek için Google Play Store' den "Android Messages" veya "Android Mesajlar" şeklinde aratıp telefonunuza yükleyin. Sonra web Android Messages kullanmak için bilgisayardan messages.android.com adresine tarayıcınızdan giriniz. Telefondan uygulamayı açıp 3 noktaya tıklayın. "Web için mesajlar" seçeneğine dokunun. Sonra bilgisayardaki adreste yer alan QR kodunu okutun.

Android Messages nedir? Android mesajlar web çıktı.Masaüstü bilgisayarda Android Messages nasıl kullanılır?Android Messages web

mesajlar web açma

Android Messages masaüstü sürümü

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:41
müşteri hizmetleri