Android P indir geliştirici sürümü yayınlandı

banner186

Google, nihayet Android P sürümünü yayınladı. İndirmeye açılan şu an için geliştirici sürümü. Beta sürümden sonra kısa süre içerisinde final sürümün yayınlanması bekleniyor.

Android P indir geliştirici sürümü yayınlandı
Müşteri Hizmetleri 10 Mart 2018 Cumartesi 00:47

banner192

Google, Android P geliştirici sürümünü yayınladı. 1-2 Ay içerisinde tam sürümü yayınlaması bekleniyor. Güncellemeyi alacak ilk cihazlar yeni modeller olacak. 

Google' nin bir yandan Android 8.X sürümleri ile uğraşırken bir yandan da Android P için çalışmalarını sürdürüyordu. Şu an beta sürümü indirmeye açıldı.

 Android P özellikleri ise akıllı cevaplama özelliği, gelişmiş bildirim ekranı, yenilenen navigasyon, "HEIF" ile iyileştirilmiş fotoğraf görünümü, performans ve daha uzun şarj ömrü. 

Android P güncellemesi şu an için sadece Pixel telefonlara geldi. Pixel telefonlar için Android P ROM indirme adresi: developer.android.com/preview/download.html

Android P kurulumu: Android P' den Android 7.0 geri dönme ya da Android P' den Android 8.0 geri dönmek mümkün mü? Android P' den eski sürüme geçiş yapabilirsiniz. Deneme sürümü olduğundan geçişe açık.

Android P yükleme den önce cihaz yedeğini almayı ihmal etmeyiniz.

Android P Developer Preview sürümü yayınlandı

Android P indir dene!

Android P başka telefonlara yüklenebiliyor mu? Android geliştiricilerinden birinin derlediği arayüzü cihazınıza yükleyerek az da olsa Android P deneyimi kazanabilirsiniz. Android P indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak telefon tarayıcınıza yapıştırıp indirebilirsiniz. www.andronova.net

Android P yükleme dosyası: Diğer Android cep telefonları için Android P indirme adresi:  drive.google.com/file/d/13nXqC_3SpMyIGuqkR6U-sR2gakfc0NXh/view?usp=sharing

Android P kurulumundan sonra ana ekrana dokunun.

Android P indir dene!

Android P yükleme de oluşabilecek sorunlar için sorumluluk kullanıcıya aittir!

Android P güncelleme yükleme detayları forum.xda-developers. com/android/apps-games/app-pixel-launcher-android-p-t3760103/post75808760#post75808760

Samsung Galaxy, LG, Huawei, Sony Xperia, HTC, Lenovo, Asus Zenfone, Nokia ve diğer modeller için yukarıdaki adresten similatörü yükleyerek deneyebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Android p apk dosyası - 3 ay önce
İndirme dosyası apk uygulamasını barındırıyor yani bir nevi simülatör
Avatar
Zülküf - 2 hafta önce
internet ayarlarını yapmak istiyorum