Android telefonlarda galeride tanınmayan fotoğraflar

Cep telefonumda bilmediğim tanımadığım fotoğraflar var. Virüs olabilir mi? Android telefonlarda galeriye girdiğinizde tanımadığınız resimleri gördü iseniz çözümü bu haberimizde...

Android telefonlarda galeride tanınmayan fotoğraflar
müşteri hizmetleri

Android işletim sistemine sahip telefonlarda bazen bizim dışımızda gelişmeler yaşanabilir. Bazen kullanmadığınız bir uygulamayı telefonunuzda  görebilir, veya istemediğiniz bir numaranın kaydının olduğunu fark edebilirsiniz. Yada telefonunuzn resim galerisini gezdiğinizde daha önce hayatınızda karşılaşmadığınız insanların fotoğraflarının veya gitmediğiniz yerlerin resimlerini görebilirsiniz. İşte bu haberimizde bu sorun ile karşılaşan takipçilerimizin bu sorunu nasıl çözüme kavuşturabileceklerini anlatacağız.   

İlk önce arkadaşlar bu soruna doğru teşhis koyabilmek için sorunun kaynağını bulmanız gerekmektedir. Yani resim galerinize gelen resimlerin kaynak bilgilerini araştırarak hangi uygulamanın resimleri galerinize kaydettiğiniz bulunuz.  

Android telefonlarda galeride tanınmayan fotoğraflar Android telefonlarda forum sitelerinden edinilen tecrübeye göre bu resim sorununun kaynağının Whatsapp olduğu görünmektedir. Whatsapp uygulaması sizden habersiz bazı resimleri telefonunuzun resim galerisine atabilmektedir. Bundan dolayı telefonunuzun Whatsapp media kısmına girerek eğer bu resimleri görüyorsanız siliniz.

Ayrıca sadece Whatsapp uygulamasından bu bilinmeyen resimler gelmemektedir. Bazen dropbox uygulaması araçılığı ile de telefonunuza gelebilmektedir. Eğer resimin kaynağını net olarak belirlemek isterseniz es dosya yöneticisi kaynağı belirleyebilirsiniz. Teknoloji haberleri...

Android telefonda galeride tanınmayan fotoğraflar

Android telefonlarda galeride tanınmayan fotoğraflar

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 22:46