Essential Phone özellikleri ve diğer telefonlardan farkı

banner186

Essential Phone' nun diğer cep telefonlardan farkı nedir? En önemli özelliği ise güvenlik ve gizlilik alanında iddialı olması. Tabi titanyum gövdesini de unutmayalım.

Essential Phone özellikleri ve diğer telefonlardan farkı
Müşteri Hizmetleri 01 Haziran 2017 Perşembe 17:28

banner192

Essential Phone yakın zaman içerisinde piyasaya duyuruldu. Essential Phone'nun diğer telefonlardan ayıran belirgin özellikleri olduğu bildirildi. Özellikle 6 özelliğin diğer telefonlardan farklı olarak ortaya çıktığı ve telefonlarda yeni özelliklerin eklenmesi açısından büyük önem arz ettiği bildirildi. Günümüzde bir telefonun popüler olması için diğer telefonlardan farklı özellikler içermesi gerekiyor. Essential Phone'nun da diğer telefonlardan ayrılan bir takım özellikleri bulunuyor.


Essential Phone özellikleri ve fiyatı

Essential Phone özellikleri ve diğer telefonlardan farkı

Essential Phone'nun özelliklerinden en dikkat çekici yanı özel mülkiyet özelliğidir. Bu özellik telefonların güvenliği ve gizliliği ile alakalı bir durum olarak ön plana çıkıyor. Diğer bir özellik ise açık ekosistem özelliğidir. Essential Phone’ların en önemli özelliği genel anlamda açık bir ekosisteme sahip olmasıdır. Bu özelliği ile birlikte Essential Phone kullanıcılara daha özgür bir ortam ortaya koyuyor.

Essential Phone'nun bir diğer özelliği ile titanyum bir gövdeye sahip olmasıdır. Telefonun işçiliği diğer telefonlara göre daha kaliteli olduğu biliniyor. Güncel yazılım destekleri ile birlikte de telefon kendisini sürekli olarak güncel tutuyor.

Essential Phone, saf Android 7.0 ile çalışacak. Titanyum gövde ile seramik arka panele sahip olan telefonda ekran 5.71 inç, 2560 x 1312 piksel, çerçevesiz ekran, Corning Gorilla Glass 5 koruma, 4K video kaydı, ön kamera 8 megapiksel, arka kamera 13 megapiksel RGB ve 13 megapiksel monokrom lens ile f/1.85 diyaframa sahip Essential Phone fiyatı 699 dolar olması bekleniyor. 

Essential Phone özellikleri ve fiyatı

Essential Phone kullanımı da kolay

Essential Phone'nun belki de en önemli özelliği içerdiği kullanım kolaylığıdır. Birçok telefon karmaşık özellikler ile ön plana çıksa da Essential Phone kullanım kolaylığı sayesinde diğer telefonlardan ayrılıyor. Aynı zamanda kapsamlı bir içeriğe sahip olmasının yanı sıra sade görünümü de kullanıcılara kullanım kolaylığı sunuyor. Bu nedenle yakın zamanda Essential Phone kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edileceğe benziyor.

 Andy Rubin' ın Essential Phone için yaptığı açıklama

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×