Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi

Samsung Galaxy' nin J7 Pro SM-J730F modeli için Android Oreo güncelleme takvimi yayınlandı. Şu an ki güncel sürüm Android 7.0' dir. 8.0 Beta çalışmaları tamamlanmak üzere ve kısa süre içerisinde yayınlanacak.

Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi
banner192

Samsung güncelleme takvimini resmi sitesinde ara ara yer vermekte. Bazı modeller için net bir gün verilmezken, bazı modeller içinde yaklaşık indirme tarihi yani planlı güncelleme takvimi belli oluyor. İşte bunlardan biri olan Galaxy J7 Pro' nun SM - J730F modeli için Android 8.0 güncellemesi belli oldu.

Samsung' un yenileme politikasında bir çok modelin 2015, 2016, 2017 ve 2018 diye yenileyerek çıkardı. Bu modellerin genel değişimi görünüm ve az da olsa donanım.

Galaxy J7 Pro Android 8.0 güncellemesi

Samsun Galaxy J7 Pro Android Oreo güncellemesi bi aksaklık çıkmazsa 13 Tummuz 2018' de indirmeye açılacak.

facebook müşteri hizmetleri
Yeni güncellemeyi ister Kies programıyla isterde "Ayarlar / cihaz hakkında / yazılım güncelleme" bölümünden kontrol edebilirsiniz. Android 8.0 yüklenmiyor ya da Android Oreo yükleme sorunuyla karşılaşan kullanıcılar telefonun şarj seviyesine ve internet bağlantısına dikkat etsin. Birde yeterli depolama alını olup olmadığına.

Android 8.0 güncelleme hatası aldıysanız ve belirttiğimiz sorunlar yoksa telefonu fabrika ayarlarına döndürünüz. Sonra tekrar deneyin. Birde Kies yazılımı ile deneyin. 

Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi

Galaxy J7 Pro Android 8.0 güncellemesi

Galaxy J7 Pro cihazı fabrika ayarlarına çevirmeden önce yedek almayı unutmayınız. Tabi önemli veriler varsa.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oreo Samsungun belalısı oldu.
Oreo Samsungun belalısı oldu. - 17 saat Önce

J7 pro oreo test aşamasının hiç sonu yok.Bu kadar ertelemeye tabi tutulan başka model var mı?bilmiyorum Samsung oreo güncellemesinde tüm modellerde sorun yaşadı.S8 oreo verdiler rehberden rastgele resim gönderdi.S7 de reset sorunu yaşadılar.Düşünün Samsung tepe modellerinde bu gibi hatalar yapıyorsa j serisine neler yapar.Oreo Samsung'un belalısı oldu

UÇAK TESTİ  Mİ?YAPIYOSUNUZ...
UÇAK TESTİ Mİ?YAPIYOSUNUZ... - 1 gün Önce

J7 pro oreo testi 3 aydır devam ediyor.Bu ne kardeşim telefonumuz sanki araba kullanacak testler bitmiyor J7 core hemen aldı oreoyu j7 core teste tabi değil sanki Saçmalıktan başka birşey değil.Müşteri hizmetlerini arıyosun net cevap yok members uygulamasından yazıyosun bana güncelmiyiz.com takip et diyor.Güncelmiyiz.com bakıyorum erteleme oluyor.Bu ne ya bu disiplinsizlik nedir.Birbirlerine atıp duruyolar.Uçak testi gibi 3 ayda adamlar uzaya yol yapıyorlar.

Kernel
Kernel - 1 gün Önce

Samsung J7 Prime için 19 Ekim demişlerdi. Bugün attığım maile dönüş yapmışlar. Test sürecinde bir kaç yazılımsal hatadan geçemediğinden dolayı 12 Ekimden 19 Ekime ertelendiğini belirtmişler. 18 Ekim aksam saatlerinde guncelmiyiz adresini kontrol etmekte fayda var. Çünkü her an değişebilir. J7 Core serisine normalde 12 Ekim de verilecekti ama 8 Ekim de Oreo yayınlandı. Gerçekten çok yavaş ilerliyorlar.

1 haftada ne değişecek...
1 haftada ne değişecek... - 2 gün Önce

J7 pro Oreo güncellemesi için 19 ekim tarihini verdiler.daha önce 12 ekim demişlerdi 1 haftada ne değişir anlamadım.Daha önce ilk tarih 13 temmuz idi son tarih 19 ekim koskoca 3 ay geçmiş oreo verememiş Şimdi 1 haftada ne değişir çok merak ediyorum.19 ekim gelince 26 ekim derler.26 ekim gelir 5Kasım derler.Daha bizi ne kadar Aptal yerine koyacaklar acaba.Resmen adamlar hakaret ediyor.Dünya Sessiz kalıyor bunlara anlamıyorum.

Samsung canın cehenneme
Samsung canın cehenneme - 3 gün Önce

J7 pro oreo gönderemeyen Samsung daha alt modellere gönderebiliyor J7 prime daha önce 6.0.1 idi.Bir büyük güncelleme aldı 7.0 oldu Şimdi ise j7 pro ile aynı tarihte oreo 8.0 alacak.J7 pro hiç büyük güncelleme almadı.İşte samsung ve güncellemedeki adaleti.J7 pro ilk verdikleri tarihte 13 temmuzda almalıydı.Ama adamlar j7 pro için sadece tarih vermişler oysa alt yapıda çalışma yokmuş.Hepimizi aptal yerine koydular.OREO İPTAL EDİN BEN ŞAHSEN ŞU SAATTEN SONRA İSTEMİYORUM.Lanet olsun Samsung kullandığım için ilk fırsatda değiştireceğim telefonumu

Kernel
Kernel - 3 gün Önce

Arkadaşlar ;

J7 Prime kullanıcısıyım. Nougat güncellemesinde de böyle erteleme yapmışlardı. Bir gün tesadüf kontrol ettiğimde güncelleme gelmişti hem de verdikleri tarih dışında. Şimdi 19 Ekim diyor. Çok sıkı takip ediyorum guncelmiyiz 12 Ekimde gelecekti, bir gün öncesinde aksam bir baktım 19 Ekim olmuş. Tekrar sizce ertelenir mi? Bununla ilgili en net bilgi nedir?

Adam ol samsung
Adam ol samsung - 4 gün Önce

Daha öncede 12 eylül garanti bir tarih değil demiştim.Şimdi de 19 eylül garanti bir tarih değil diyorum.Samsung cambazlıkta level atladı hep tarihler havada uçuyor.Oreo güncelleme ortada yok güncelmiyiz. com. verdiği tarihlerde hep yanıldı.Deselerki oreo şimdi gelecek inanmam arkadaş çünkü biliyorum ki samsungun şimdisi 2 ay demek...

Mumbers uygulamasının itirazına itiraz...
Mumbers uygulamasının itirazına itiraz... - 4 gün Önce

Galaxy j5 Sm-j530f kodu ile 34 ülkede oreo 8.1 yayımda ırak bile vermiş.Hatta kıbrıs bile vermiş.Bu ne diyecek mumbers bakalım.Ben dünya genelini takip ediyorum.

Yidiz23
Yidiz23 - 4 gün Önce

Bu gidişle 3 5 değil 26 da değil bunlar milletle dalgasını geçiyor. Bunlara inanmayın.samsung bu günde 1 adet Telefon çıkarmayı biliyorlar.yeter Milleti eşek yerine koymayın...

OREO HESAP UZMANI
OREO HESAP UZMANI - 4 gün Önce

Arkadaşlar şimdiye kadar gelen güncellemeleri ve modelleri inceledim.Yaptığım hesap netiesinde 15 eylül de j5 proya oreo gelecek. 22 eylül de j7 proya oreo gelecek.Doğruluğu %90 net

BAHSE GİRERİM
BAHSE GİRERİM - 5 gün Önce

Andronova size cevap:j7 pro android 9.0 pie gelecek demişsiniz ama hâlâ oreo gelmedi 4 sefer ertelendi.J5 pro ya oreo gelmeden j7 proya gelmeyecek.J5 pro 26 ekim deniyor.Ya j5 pro 12 ekimde oreo alacak j7 pro 26 ekim oreo alacak her türlü bahse varım.

Members uygulamasından itiraz et
Members uygulamasından itiraz et - 5 gün Önce

Arkadaşlar bu j7 pro ve j5 pro ertelemesi ile ilgili telefonlarımızda members uygulaması var oradan geri bildirim gönderebilirsiniz.Bunları sıkıştırmazsak eğer sallayıp duracaklar oreo güncellemesini ben 10 tane felan gönderdim.Samsung ceo departmanına gönderdim.Müşteri hizmetlerini aradım.İnanın bi Türkiyede böyle j5 pro dünyada bir çok ülkede oreo aldı tam 34 ülkede oreo aldı ırak bile verdi oreoyu Bizim Samsung Türkiye ekibi çok zayıf

Müşteri memnun değil
Müşteri memnun değil - 5 gün Önce

Arkadaşlar şimdi j7 pro oreo 19 ekime ertelendi.Fakat j5 pro 26 ekim yazıyor.Emin olun j5 proya j7 prodan daha önce güncelleme gelecek.Yani j5 pro 26 ekim diyorsa J7 pro daha ileri bir tarihta oreo gelecek demektir.J7 pro oreo güncellemesi 26 ekimide geçer.

DÜNYA ERTELEME ŞAMPİYONU
DÜNYA ERTELEME ŞAMPİYONU - 5 gün Önce

J7 pro oreo güncellemesi yine ertelendi ekim 19 oldu. J7 core 8 ekimde almış oreo yu müşteri hizmetlerini aradım fakat net bir cevap alamadım beni tatmin etmedi.Güya j7 pro da güncellemelerde test süresinde sıkıntı çıkmış olabilir dendi.Kimse birşey bilmiyor.Olan da bize oluyor bu 4. Erteleme rekor üstüne rekor kıran Samsung ertelemede de rekora gidiyor.

andronova
andronova - 5 gün Önce

J7 pro oreo android 8.0 güncellemesi 12 Ekim olmazsa 23 Ekim olacak Android 9.0 ise j7 pro ya gelecek