Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi

Samsung Galaxy' nin J7 Pro SM-J730F modeli için Android Oreo güncelleme takvimi yayınlandı. Şu an ki güncel sürüm Android 7.0' dir. 8.0 Beta çalışmaları tamamlanmak üzere ve kısa süre içerisinde yayınlanacak.

Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi
banner192

Samsung güncelleme takvimini resmi sitesinde ara ara yer vermekte. Bazı modeller için net bir gün verilmezken, bazı modeller içinde yaklaşık indirme tarihi yani planlı güncelleme takvimi belli oluyor. İşte bunlardan biri olan Galaxy J7 Pro' nun SM - J730F modeli için Android 8.0 güncellemesi belli oldu.

Samsung' un yenileme politikasında bir çok modelin 2015, 2016, 2017 ve 2018 diye yenileyerek çıkardı. Bu modellerin genel değişimi görünüm ve az da olsa donanım.

Galaxy J7 Pro Android 8.0 güncellemesi

Samsun Galaxy J7 Pro Android Oreo güncellemesi bi aksaklık çıkmazsa 13 Tummuz 2018' de indirmeye açılacak.

facebook müşteri hizmetleri
Yeni güncellemeyi ister Kies programıyla isterde "Ayarlar / cihaz hakkında / yazılım güncelleme" bölümünden kontrol edebilirsiniz. Android 8.0 yüklenmiyor ya da Android Oreo yükleme sorunuyla karşılaşan kullanıcılar telefonun şarj seviyesine ve internet bağlantısına dikkat etsin. Birde yeterli depolama alını olup olmadığına.

Android 8.0 güncelleme hatası aldıysanız ve belirttiğimiz sorunlar yoksa telefonu fabrika ayarlarına döndürünüz. Sonra tekrar deneyin. Birde Kies yazılımı ile deneyin. 

Galaxy J7 Pro Android 8.0 Oreo güncellemesi

Galaxy J7 Pro Android 8.0 güncellemesi

Galaxy J7 Pro cihazı fabrika ayarlarına çevirmeden önce yedek almayı unutmayınız. Tabi önemli veriler varsa.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Millet uzaya yol yaptı
Millet uzaya yol yaptı - 4 gün Önce

Samsung j7 pro al dediler aldım ve pişman oldum sakın samsung marka almayın oreo bile olmadı onların düşük modelleri oreo oldu 1 yıldır bu marka olmadı

Oreonuz Batsın.
Oreonuz Batsın. - 3 hafta Önce

Galaxy j7 pro 13 temmuz geç olur derken 28 eylül gibi uçuk bir tarihe ertelenmesi samsung telefon alacakları bir kez daha düşenmeye davet ediyor.Samsung dışında tüm telefonlar oreo güncellemesini tamamladı.Android P beta dağıtımına başladı.Samsung 4 model dışında güncellemelere önem vermiyor.Aklınız varsa samsung almayın derim.Ben aldım pişmanlık yedi bitirdi beni.

Oreosuz adam
Oreosuz adam - 2 ay Önce

Samsung güncellemesi j7 pro için 13 temmuz diyor.Bu kadar geç güncelleme yapması beni samsungdan soğuttu nokia bile oreo güncellemesini bütün cihazlarına vereli aylar oldu.Android 9.0 P nin güncellemesi gelmek üzereyken biz daha oreo yu bekliyoruz.Birdaha samsung mu asla alacağım telefon modeli bundan sonra Google pixel alacağım Elveda Samsung☹

SIRADAKİ HABER