Galaxy S7 Oreo güncellemesi yolda

Samsung' tan bazı modeller için Oreo güncellemesi geliyor. Resmi web sitesinde duyurduğu yazılım güncellemesini alacak cihazları açıkladı. Peki ne zaman yeni sürüm gelecek?

Galaxy S7 Oreo güncellemesi yolda
müşteri hizmetleri

Samsung, Galaxy S8, Edge ve Galaxy Note 8 modellerine Android 8.0 güncellemesini yayınlamıştı. Sonra gözler S7' de çevrildi. Daha önce Galaxy S7 için Nisan ayında güncelleme geleceği açıklanmıştı. Ama sonra verilen günde yayınlanmadı. 

Bir web sitesine göre Galaxy S7 ve S7 Edge Android 8.0 güncelleme tarihi için 13 Nisan' ı işaret etmişti. Sonrasında hayal kırıklığı oldu. Peki Oreo ne zaman gelecek?

Samsung Türkiye, Galaxy S7 Oreo güncelleme zamanını  açıkladı. 18 Mayıs' da güncelleme geliyor.

Samsung' un güncelleme takviminde Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 2017 modelleri de yer alıyor. Bunlar içinde güncelleme tarihi 1 Haziran olarak açıklandı.

Android 8.0 güncellemesi

Yayınlanan tarihlerde bakalım güncellemeler gelecek mi? Malum daha önce de resmi bir açıklama yapılmıştı. Ama aksaklıklardan dolayı verilen tarihler ertelenmişti.

Bazı kullanıcılar Samsung' tan eski modeller içinde güncelleme yayınlamasını bekliyorlar. Samsung daha önce bazı modellerin bu güncellemeleri kaldırmayacağını belirtmişti. Ama Google daha düşük donanımlı telefonlar için geliştirdiği bir Oreo sürümünü işaret etmişti. Tabi üreticiler bu sürümü kullanırlar mı? Android haberleri...

Galaxy S7 Oreo güncellemesi yolda

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 14:24
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Süleyman de herkes tanır
Süleyman de herkes tanır - 3 yıl Önce

Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 modellerinin oreo ile ilgili bir kez daha ertelenmesi can sıkıcı oldu.3 ay için de 3 kez ertelemeyle karşılaşması kafalarda soru işareti bıraktı.2016 model bu telefonlara acaba güncelleme vermek istemiyor mu?Oyalıyor mu?Beta testlerinde kapanma ve donma sorunlarının yaşandığı iddaa edilerek 8 hazirana erteleme kararı aldı.Samsung güncelleme problemleri ile gözlerden düşmeye devam ediyor.Nokia bile sıralı telefonlarına oreo yu aylar öncesinden getirmişken samsung sınıf da kaldı...Öner me sıralamam da aşağılara iyice indi....

Teknoloji haberleri