Galaxy S9 Android Pie güncellemesi pili erken bitiriyor mu?

Galaxy S9 Pie güncellemesi pili çabuk bitiriyor. Android 9.0 şarjı hızlı bitiyor diyen kullanıcıların sayısı arttı. Şarj bir anda düşüyor ve erkenden pil bitiyor.

Galaxy S9 Android Pie güncellemesi pili erken bitiriyor mu?
banner192

Galaxy S9 Pie güncellemesi, hepimizi son derece memnun etmeyi başaran bir güncelleme olmuştu. Ancak son dönemlerde bazı kullanıcılardan duymaya başladığımız pil boşalma problemi, biraz can sıkacak gibi görünüyor. Batarya ömrü Pie' de genel olarak Oreo' dan daha iyiydi. Ancak Galaxy S9 + cihazlarının saniyeler içinde % 10 bataryadan % 5' e düştüğünü, telefonun arka planında herhangi bir uygulama olduğunu bildirmeden görenler var.

  • Samsung S9 Pie güncellemesinin büyük bir beklenti oluşturması
  • Samsung firmasının daha önce hiçbir güncellemede batarya problemi oluşturmamış olması
  • Güncellemenin arka planda çok daha fazla uygulamaya izin vermesi

Hayal kırıklığının artmasına neden oldu.

Samsung pil problemi kalıcı mı?

Bir uygulama çok fazla arka plan etkinliği olsa bile, batarya şarjını o kadar çabuk bitirmiyor. Bu yüzden bu bir Android işletim sistemi güncellemesinin, ilk resmi sürümünde ortaya çıkan sinir bozucu hatalardan biri. Etkilenen kaç kişi olup olmadığı belli değil.

Konuyla ilgili bazı yorumlarda; Galaxy S9' un bataryasının Pie güncelleme işleminden hemen sonra tükenmekte olduğunu gösteren bir işaret gördüm. Ancak bunun yaygın bir sorun olup olmadığından emin olmak için daha fazla rapora ihtiyacımız olacak.

Galaxy S9 Android Pie güncellemesi pili erken bitiriyor mu?

facebook müşteri hizmetleri
Galaxy S9 Android 9.0 şarj çabuk bitiyor!

Samsung pil probleminin en azından beklenen kadar çok uzun sürmeyeciğini söylemek mümkün.

Öyleyse, Samsung' un bu güncelleştirmeyi bir avuç ülkeden daha fazla bir zamanda yayımlamamasının nedeni bu olabilir. Evet, görünen o ki; Samsung şirketinin bunun bir sorun olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Bu durumda güncelleme daha yaygın hale gelmeden önce bunun çözülebileceği umabilir.

Samsung S9 Pie batarya sorunu yaşıyorsanız bize mutlaka bildirin

Galaxy Note 9 Beta program halen devam etmektedir. Her iki amiral gemisi için dünya çapında bir sunuma başlamadan önce, hazır Not 9 güncellemesi alana kadar Samsung basitçe bekleyecektir.

Bu sorunun tekrar ortaya çıkıp çıkmadığını görmek için Galaxy S9 +' a yakından göz atacağım. Galaxy S9 veya S9 + cihazınızdaki Android Pie' nin son sürümünde benzer bir şey fark ettiyseniz, yorum bırakmayı unutmayın.

Andronova ekibi olarak konuyla ilgili araştırmalarımız sürecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim Kaplan
ibrahim Kaplan - 3 gün Önce

s9 da benimde sarjim cok fala tukeniyor

Hakan Genç
Hakan Genç - 4 gün Önce

S9+ telefonuma Aralığın sonuna doğru android Pie güncellemesi yaptım. 5 dakika içinde pil %100'den %85'e iniyor. Odin programı ile bir önceki sürüme downgrade yapmayı düşünüyorum.

Oğuz kaan
Oğuz kaan - 1 hafta Önce

Durum hala aynı pil sorunu devam etmekte