Google Pixel 3 launcher indirip denediniz mi?

Google' un Pixel 3 launcher arayüzünü XDA tarafından tüm Android telefonlara uyumlu hale dönüştürüldü. Testte Android 8.1 ve Android Pie sürümünde sorunsuz çalıştı.

Google Pixel 3 launcher indirip denediniz mi?
müşteri hizmetleri

Samsung Experience 10 yeni arayüzünün ortaya çıkmasıyla ilgi çekici görüntüler sızdırılmıştı. Şimdide Google' dan Pixel 3 launcher görüntüleri ortaya çıktı.

Pixel 3 launcher, XDA Developers tarafından keşfedildi. XDA geliştiricileri, yeni arayüzü bazı cihazlar için uyumlu hale getirdi. Paket adının değiştirilmemesiyle G. Feed' le sorunsuz çalıştırıldığı belirtildi.

Uyumlu hale getirilen arayüz Pixel 2 ve 2 XL' de paketin isiminin çakışmasından dolayı kurulumu mümkün olmamış. Şu an çoğu modellerde çalıştığı söylenmekte. Hatta Android 8.0 ve Android 9.0 Pie sürümleriyle de uyumluymuş.

Android 8.1 test edilen telefon Samsung Note 9 ve Pie için test edilen telefonda OnePlus 6 modeli olmuş. Ek olarak bazı kısayolların sadece Pie sürümüyle uyumlu olduğu söylenmekte.

Google Pixel 3 launcher indirip denediniz mi?

Pixel 3 launcher indirme adresi

Pixel 3 launcher indirmek için bu androidfilehost.com/?fid=1322778262904015673 bağlantıdan "Start download" butonuna tıklayınız. Şu an indirmede sorun yaşanıyor. Ara ara deneyebilirsiniz.

Uyarı: Uyumlu hale getirilen paketteki tüm işlevler belki bazı modellerde sorunsuz çalışmayabilir. Uyarı olarakta oluşabilecek sorunlardan kullanıcı sorumlu olacağını belirtmek isteriz.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 14:43