Google Play Store İngilizce oldu dil sorunu çözümü Türkçe yapma

banner186

Google Play Store İngilizce oldu Türkçe nasıl yapılır? Google Play uygulamasını Türkçe yapma. Yarı İngilizce yarı Türkçe ne yapmalıyım? Google play dili İngilizce oldu. Türkçe indir yükle 2016.

Google Play Store İngilizce oldu dil sorunu çözümü Türkçe yapma
Müşteri Hizmetleri 23 Ekim 2016 Pazar 00:13

banner192
Google Play Store İngilizce oldu nasıl düzeltirim? Google Play Store İngilizce oldu nasıl düzeltebilirim? İngilizce olan Google Play Store nasıl düzeltilir? Google Play Store nasıl Türkçe yapılır? Türkçe' ye çevirme. Google play Store son güncellemeden sonra İngilizce oldu. Google Play Store Türkçe indir. Android Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, Note, Grand, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, HTC, Sony Xperia Z, LG G1 G2 G3 G4 G5, Asus Zenfone, Android One 4G, General Mobile GM 5 ce diğer cep telefonlarında çözümü! 


Google Play Store İngilizce oldu sorununun çözümü


Dil sorunu Google Play Store' ye gelen yeni bir güncelleme sonrası İngilizce ve Türkçe karşık bir hal aldı. Çözüm gayet basit uygulamadaki güncellemeleri kaldırıp ilk haline döndürmek. Bu işlemi yaptığınızda sorun ortadan kalkacak. Ancak güncel bir sürüm olmadığından uyarı verecektir. Ama Google' nin yeni bir güncellemesi gelene kadar bu güncelleme uyarısını dikkate almamanız gerekiyor.

Cihazdan Ayarlar / Uygulamalar / Google Play Store uygulamasına giriniz. Sağ üst tarafta yer alan üç noktaya tıklayınız. Gelen ekrandan "Güncellemeleri kaldır" seçeneğini tıklayınız. Evet yazısına tıklayıp, Google Play Store uygulamasının fabrika ayarına çeviriniz.


Google Play Store İngilizce oldu Türkçe yapma


 Google Play Store İngilizce oldu dil sorunu çözümü Türkçe yapma
 

Google Play Store İngilizce oldu dil sorunu çözümü Türkçe yapma


Yukarıdaki adımları yaptıktan sonra sorun çözülüyor. Ama yeni bir güncelleme gelene kadar Google Play Store' nin eski sürümünü kullanacaksınız. Tabi görünümde eski olacak.

Google, Play Store uygulamasındaki dil sorunu için güncelleme çalışmalarına başladı. Şuan Google Play Store uygulamasının Beta sürümü çıktı. Yakında tam sürümü yayınlanacak.

Google Play Store' nin yeni sürümünü ister uygulama üzerinden otomatik güncelleyebilir, istersenizde buradan Google Play Store indir adresimizden eski ve yeni sürümleri inceleyebilirsiniz.
 
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Batuhan - 1 yıl önce
Bu çözümü daha önce uyguladım. Bu sefer de play store durduruldu hatası aldım sürekli. Daha sonra da kendi kendisini otomatik olarak güncelledi ve yine İngilizce oldu.
Misafir Avatar
Google Play ingilizce oldu sorunu - 1 yıl önce @Batuhan
İşlemi yaptıktan sonra, haber içerisinde yer alan Google Play Store sürümlerinden birini yükleyip deneyebilirsiniz.
Avatar
Medicus - 1 yıl önce
Bu işlem işe yaramıyor google play apk sini bile indirip kurdum güncellemeyi kapattım yinede telefon internete bağlandı mı kendini güncelliyor bu durumu google düzeltmedikçe düzelmeyecek
Avatar
Ömer - 1 yıl önce
Ne yaparsan yap türkçeye çevrilmiyo
Avatar
Refik - 1 yıl önce
Son sürümü indirip kurun sorun çözülüyor
apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-7-1-13-i-all-0-pr-136682927-release/google-play-store-7-1-13-0-pr-136682927-android-apk-download/download/
Avatar
Kürşat - 1 yıl önce
Cok saol