Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi nihayet yayınlandı. Huawei P8 Lite Android 6.0 nasıl yüklenir veya ROM nasıl indirilir? ROM indirme yükleme adresi sitede.

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi
müşteri hizmetleri

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi ne zaman Türkiye' ye gelecek? Bilinen bir çok cihaz üreticisi Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlarken, bazı üreticiler ise daha yeni Android 6.0' ı yayınladılar. Bu firmalardan biri olan Huawei, P8 Lite için Android 6.0 güncellemesini Polonya ve Almanya kullanıcılarına açtı.

Yayınlanan güncelleme boyutu 1.49 GB. İsteyen Türkiye kullanıcıları Polonya sürümünü güncelleme gelmeden yükleyebilirler. Tabi cihazın yedeğini aldıktan sonra yüklemeye başlamanızı öneririm.

Peki Huawei P8 Lite Android 6.0 Türkiye güncellemesi ne zaman gelir diyorsanız, bana göre gelecek ay içerisinde olabilir. Polonya için yayınlanan güncellemeyi dilerseniz buradan consumer.huawei.com/pl/support/downloads/detail/index.htm?id=80469 indirebilirsiniz.

Android yazılım süreci için hazırladığımız Android yazılım güncelleme süreci ve Huawei Mate 8 özellikleri resmi olarak tanıtıldı haberimize baktınız mı?

Huawei P8 Lite Android 6.0 güncellemesi

Huawei P8 Lite için Android 6.0 güncellemesi Polonya ve Almanya' dan sonra bu ay içerisinde Avrupa' da kademeli olarak yayınlanacak. OTA üzerinden güncelleme yapılamayan cihazlar için, resmi sitesinde yayınlanan sürümü manuel yüklenebilir.

Android 6.0 işletim sisteminin genel özelikleri: Gelişmiş uygulama izinleri, pilde uzun kullanım süresi, RAM' de verimlik, bazı güvenlik iyileştirmeleri, Emotion arayüzünde iyileştirme ve genel performans.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Şüheda yıldız
Şüheda yıldız - 2 yıl Önce

Ya biz bunu nasıl yapcz kactane indirdik yazılımı olmuyo ya

Muhammet
Muhammet - 3 yıl Önce

Huawei p8 lite ale l21 güncellme neden gelmedi hayla telefon 4.0.3. Kaldı güncelleme gelemesini bekliyorum hayla gelmedi marshmallow güncelleme gelmesini isitiyorum türkiye ye me zaman geleçek hangi ay gelecek huawei p8 lite ale l21 güncelleme gelemesini istiyorum..

Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Yukleyemiyorum

anil
anil - 4 yıl Önce

guncelleme geldi 6 oldu telefon :))

vahap
vahap - 4 yıl Önce

arkadaslar sakın kımse androıd 6 yuklemsın oncekı yazılım androıd 4 cok cok daha ıyı ole sacmalık yapmıslarkı oncekı uygulamaları bulamıyorsunuz play store ortada yok ayarlar ortada yok öle sacma sapan bır yazılımmı var ıyıyken kotu oldu nasıl gerı alırım bılenınız varsa yardımcı olun lutfen

ERDİ demir
ERDİ demir - 4 yıl Önce

6.0 sürüm ü yükledim wi-fi çekimimbgitti napmam gerekiyo

orjinalqck
orjinalqck - 4 yıl Önce

Ben tarihi ileri aldim guncelleme geldi suan guncellio tarihi ileri alinca oluo

- 4 yıl Önce

P8 lite 6.0 Türkiye güncellemesi 08.10.2016 tarihinde yayınlayacak diye biliyorum. Bu tarihe kadar bekliyecez arkadaşlar.


Teknoloji haberleri