Paranoid Android 9.0 güncellemesi

Uzun zamandır adından söz edilmeyen Paranoid yeniden geri döndü. Custom ROM dendiğinde eskiden alternatif çok sayıda geliştirici varken 1-2 yıldır artık pek söz edilmez oldu.

Paranoid Android 9.0 güncellemesi
banner192

Uzun bir süredir custom Rom piyasası durağandı. Paranoid Android’in geri dönüşü sayesinde telefon piyasası hareketlilik kazanacak. En son Sony Xperia telefonları için Oreo aktüellemesi sunulan Paranoid Android geri döndü. Ciddi bir fon sorunu yaşadıklarını söyleyen custom Romu imal edenler, Androis 9 Pie aktüellemesini Xiaomi kullanıcılarına sundu.

Android 6.0 Marshmallow üzerine inşa edilmiş yeni sürümünü yayınladı. Yeni sürümler ile ayrıca Paranoid Android’in destek verdiği cihaz sayısı da arttı.Oldukça stabil ve sade bir ROM olması ile Android sahiplerinin en çok tercih ettiği ROM’lar arasında yer alan 9, OnePlus One, OnePlus 2 ve OnePlus X cihazlarına destek veriyor.

Paranoid Android 6.0 Marhsmallow ile UI tasarımında, duvar kağıtlarında, sistem simgelerinde, etkileşim modellerinde ve sistemin genel ara yüzünde büyük değişiklikler bulunuyor. Kararlılık açısından safkan Android’e yakın bir deneyim sunan Paranoid Android, yeni sürümü ile dikkatleri yine üzerine çekecek.

Paranoid Android 9.0 güncellemesi

Xiaomi Android 9.0 güncellemesi 

facebook müşteri hizmetleri
1. Xiaomi mi 8

2. Xiaomi mi 6

3. Xiaomi mi 5

4. Xiaomi mi Mix 2S

5. Xiaomi POCO F1

Yukarıda listelenen telefonlar için güncelleme alan Paranoid Android, Xiaomi dışındaki bazı telefonlar için de beta güncellemesini yayınladı. En iyi performansı Snapdragon 835 yonga seti bulunan telefonlarda gösteren ROM ile telefonunuzdan aldığınız verimi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR