Yeni iPhone 5 ve Galaxy S3 dev kapışma! [Ayrıntılı Karşılaştırma]

Akıllı telefonların her geçen zaman hızla büyüdüğüne şahit oluyoruz. Kullanıcı kitlelerindeki etki ve değişimle, üreticilerin daha fazla rekabete itmekte. İşte Galaxy S3 ile iPhone 5 karşılaştırması!

Yeni iPhone 5 ve Galaxy S3 dev kapışma! [Ayrıntılı Karşılaştırma]
müşteri hizmetleri

Akıllı telefon pazarının her geçen gün büyük bir hızla büyümesini izlemekteyiz. Bir taraftan kullanıcı kitlesinde yaptığı etki ve değişim, diğer taraftan üreticilerde oluşturduğu rekabet hırsı mahkemelere taşınsa da, kullanıcılar için daha iyi ürünleri daha uygun fiyatlara almayı sağlıyor. 

Apple'ın Android'e ve başta Samsung olmak üzere açmış olduğu 10'larca davanın sonuncularından olan Amerika’da süren dava sonuçlanmış ve Samsung rekor tazminat ödemişti. Buna karşılık Samsung, Apple'ın bugün duyurduğı yeni iPhone 5 te kullanılan LTE özelliğinin patent ihlali oluşturduğu sebebiyle Apple'ı dava edeceği haberini de sizlere burada paylaşmıştık. Üreticiler birbirleriyle kapışa dursun, bizde yeni iPhone 5 ve Galaxy S3'ü kapıştıralım istedik. :)

iPhone 5 ve Galaxy S3 özellikleri karşılaştırması

Samsung Galaxy S3 için 15 sebep

Karşılaştırmadan da görüleceği gibi her iki telefon da ileri düzey teknolojide ve kullanıcılarını memnun edecek seviyede.

Daha önceki karşılaştırmalarımızda hep siz Android'i tutuyorsunuz yok şu telefonu tutmuşsunuz gibi yorumlara rastlamıştık. Elbette herkesin kendi fikridir. Ancak bu karşılaştırmamızda da öncekilerde olduğu gibi tamamiyle objektif olarak yaklaşıp her iki cihazın da tüm özelliklerini belirttik.

Aslında söylenecek çok şey var ancak şu bir gerçek ki, Samsung artık bu işi çözdü. Apple, bir kaç ay daha geç çıkarmasına karşılık Samsung, Galaxy S3'ü bir kaç ay önceden kullanıcılara sundu. Ve beklenenin aksine Apple, iPhone 5'inde özelliklerinden görüldüğü gibi farklı yada fark yaratan yeni bir cihaz çıkaramadı. S3'ün bu kadar çok satması da bu sebepten olsa gerek. Apple'cılara şimdiden hayırlı olsun diliyorum.

Şimdi bu karşılaştırmanın sonucu ne demeyin, kararı siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz. 

iPhone 5 ve Galaxy S3 özellikleri karşılaştırması

Yeni iPhone 5 ve Galaxy S3 dev kapışma! [Ayrıntılı Karşılaştırma]Yeni iPhone 5 ve Galaxy S3 karşılaştırmaiPhone 5 ve Galaxy S3 karşılaştırmaiPhone 5 ve Galaxy S3 özellikleri Galaxy S3 karşılaştırma

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:44