Android İçin Chrome Beta Güncellendi, Materyal Tasarım Etkilerini Sürdürüyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Aynı süreci başlatmış durumda. İlk olarak uygulama mağazası Google Play’i Materyal Tasarım ile uyumlu hale getiren arama motoru devi bu defa Chrome Beta için benzer bir güncelleme yayınlandı.

teknik destek

37. sürüme kavuşan Chrome Beta’da dikkat çeken ilk yenilik tasarımda yapılan değişim oldu. Daha hoş ve modern bir görünüme kavuşan Chrome Beta’da dikkat çeken bir diğer yenilik ise basitleştirilmiş kullanıcı giriş oldu.

Basitleştirilmiş kullanıcı girişiyle kullanıcılar her defasında şifre ya da kullanıcı adı yazma derdinden kurtuluyor. Ayarlar kısmından birden fazla Google hesabı eklediğinizde bu hesaplar web üzerinden otomatik olarak tanınacak.  Yeni sürümü açtıktan sonra Gmail, Maps, Google Arama  ve diğer web siteler de dahil olmak üzere tekrar oturum açmak zorunda kalmayacaksınız.

Android için Chrome Beta uygulamasını play.google.com/store/apps/details?id=com.chrome.beta BURADAN üzerinden indirebilirsiniz. Materyal Tasarım ile değişen arayüz ve basitleştirilmiş kullanıcı giriş önümüzdeki günlerde Chrome uygulaması için de yayınlanacak.

png;base64f0af219c77fb39c3material

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!