Android için Efsane Futbol Oyunu FIFA 16 İnceleyelim

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android FIFA 16 birde bizim gözümüzden görününüz. Fifa 2016 oyununu Android cep telefonu ve tablette nasıl duruyor şöyle bir bakalım!

Teknoloji destek

Dünyanın en çok taraftarı bulunan spor dalı olan futbol için, masaüstü bilgisayarlar ve konsollardan sonra akıllı telefonlar için de yayınlanan efsane futbol oyunu FIFA, yeni sürümü FIFA 16 ile futbol heyecanını avucunuzun içinde yaşamanızı sağlayacak.

Kısa süre önce Android için Google Play Store‘da yayınlanan yeni FIFA 16 Ultimate Team, sunduğu harika grafikler, oynanış ve diğer tüm özellikleriyle, futbol severler için oldukça eğlenceli vakit geçirmeyi sağlıyor.

Android FIFA 16

Android FIFA 16

Android FIFA 16

Android için geliştirilmiş en gerçekçi futbol oyunu FIFA 16 ile, siz parmak ısırtan güzellikte golleri atarken, arka planda, oyunun geliştirilmiş motoru sayesinde, daha gelişmiş hareketler, daha akıllı takım arkadaşları ve oyuncularla, sanki gerçek hayatta futbol oynuyormuş hissini yakalayacaksınız.

500’den fazla takım ve 10000’den fazla oyuncunun yer aldığı FIFA 16‘da, aynı zamanda kendi takımınızın menajeri de olabileceksiniz.

Sizler için Andronova’nın YouTube kanalında 12 dakika uzunluğunda hazırladığımız detaylı FIFA 16 Android incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Android FIFA 16 Videosu

Ayrıca Android için FIFA 16‘yı doğrudan telefonunuza yüklemek için Google Play Store‘den ücretsiz indirebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir