Android için Wordpress programı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android cep telefonda ve tablette Wordpress kullanma yönetme kontrol etmek nasıl yapılır? Wordpress yönetim uygulaması APK. Web siteyi telefondan düzenleme.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

WordPress blog sayfalarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak sayfalarınıza yeni içerik ekleyebilir, var olan içerikleri düzenleyebilir ve istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

Android Wordpress uygulamasını indirme adresi: play.google.com/store/apps/details?id=org.wordpress.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy53b3JkcHJlc3MuYW5kcm9pZCJd

Sayfalarınıza gelen yorumları da yönetebileceğiniz WordPress uygulaması, kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Uygulamayı kullanarak nerede olursanız olun mobil cihazınızdan kişisel blog sayfanızı güncelleyebilir, fotoğraf/video ekleyebilir ve içeriğinizi kolayca

Android Wordpress Uygulaması APK

Android cep telefonda ve tablette Wordpress kullanma yönetme kontrol etmek nasıl yapılır? Wordpress yönetim uygulaması APK. Web siteyi telefondan düzenleme.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Automattic kendi Wordpress programını Android için duyurdu. Android platformu gibi bu programda açık kaynak kodlu olup, yazılımcılara kendi eklemelerini yapmayı olanak sağlıyor.

Android için Wordpress programı özellikleri:

  • Yapılandırma ve birden çok blog yönetimi
  • Yorum denetimi, yorumlara cevap verme, yorum yazma
  • Yazı ekleme, kategori oluşturma ve düzenleme, etiketleri ve fotoğrafları düzenleme
  • Sayfaları Oluşturma ve düzenleme
  • Android bildirim çubuğunda yeni yorumlardan anında haberdar olma

Detaylar Wordpress’in kendi sitesinde android. wordpress.org wordpress cep telefondan yönetmek,wordpress kullanma android,android telefondan wordpress yönetme,wordpress cep telefondan kullanma,android wordpress uygulaması,wordpress uygulaması android 2016,wordpress apk indir

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir