Android ile Çalışan Lüks Telefon Gresso Radical Duyuruldu!

Gresso şimdi de Android dünyasına adım atarak Gresso Radical adını verdiği ilk telefonu resmen duyurdu. Radical R1, R2 ve R3 olarak isimlendirilen telefonda R1 çoğunlukla havacılık endüstrisinde kullanılan beşinci sınıf titinayumdan oluşurken, R2 ve R3 ise 18 ayar sarı ve beyaz altından oluşuyor.

Andronova

Gresso Radical yekpare bir kasa sunuyor. Ön bölümde alüminyumdan oluşan fiziksel tuşlar dikkat çekerken, arka bölüm ise Gorilla Glass ile darbe düşmelere karşı dayanıklı bir hale getirilmiş. Üretici firmanın iddiasına göre sadece arka bölümdeki Grosso logosunun parlatılması işlemi 4 saat sürmektedir.

Lüks bir yapı sunmasına rağmen çift SIM kart desteğine sahip olan Gresso Radical’in titanyum modeli 1800 dolardan satışa sunulacak. Eğer altın kaplamalı bir seçeneğine sahip olmak istiyorsanız fazladan 500 dolar daha ödemeniz gerekecek.

Sadece 999 adet üretilen telefonun teknik özelliklerine değinecek olursak; Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi, 4.5-inç boyutunda 960 x 540p çözünürlüklü ve inç başına 245ppi yoğunluk sunan ekran, 12mm kalınlık, 219 gram ağırlık, çift SIM kart desteği, 36GB dahili depolama, 1.2GHz frekans hızında çalışan muhtemelen Cortex-A7 mimarisine sahip dört çekirdekli işlemci ve 1080p video kaydı gerçekleştiren 8MP çözünürlüklü arka kamera.

Telefon ilk olarak önümüzdeki ocak ayında düzenlenecek CES 2014 etkinliğinde sergilenecek.

wsLJllpY70M” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

12345

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.