Android Işletim Sistemi’ni iPhone’a yüklemeyi başardılar

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hızla yükselen Android fırtınasında yeni bir gelişme daha yaşandı. Bu seferki gelişme tam olarak Android telefonlarını ilgilendirmese de, dolaylı yollardan Android ile alakalı. Ancak bu seferki Android haberi iPhone’u çok yakından ilgilendirmekte.
Hackerların uzun çalışmalarından sonra, Android artık iPhone’a sorunsuz bir şekilde yüklendi. Şimdilik sadece beta sürümünde olan çalışmalara, yakın zamanda tüm iPhone kullanıcıları için yapılacak bir kurulum dosyası ile devam edilmesi planlanıyor.

Andronova

Android önce telefonlara, arabalara, mutfak aletleri ve beyaz eşyaya şimdi ise en büyük rakibi Apple’ın ürettiği iPhone’a bulaşmış durumda.
Bu adım, Hacker’ların Android’in çılgınca yükselişi ile birlikte düşüşe geçen iPhone’un popülerliğine yaptığı bir atıf olsa gerek. Umarız bütün iPhone kullanıcıları bu gelişme ile birlikte sınırsızlığın tadını çıkarma şansına kavuşurlar.
Aşağıda iPhone’u ele geçirmiş Android videosunu izleyebilirsiniz;

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.