Android KitKat Yarışması 1 Milyon Dolar Değerinde Hediyelerin Dağıtımıyla Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasının bir numaralı işletim sistemi Android geçtiğimiz günlerde, ekim/kasım döneminde lanse edeceği yeni Android versiyonunun Android 4.4 KitKat olacağını resmen açıklamıştı. Dünyaca ünlü yiyecek ve içecek markası Nestle’nin Kit Kat adlı çikolata ürününden etkilenildiği açıklanırken, konuya ilişkin iki dev markanın önümüzdeki süreçte ortak kampanyalara da imza atacağı bildirilmişti.

Bu yönde ilk çalışma başladı ve Android 4.4 KitKat için pazarlama ve promosyon yarışması başladı. Sürdürülecek kampanyada kullanıcılar Nexus 7, Google Play Kredileri ya da çanta kazanma şansı elde ediyor.

Yarışmaya dahil olmak için öncelikle üzerinde Android maskotunun yer aldığı KitKat çikolatalardan biri alınacak ve içerisinden çıkan kod hersheys. com/kitkat linkte ilgili bölüme girilecek. Eğer şanslı bir kullanıcı iseniz toplam değeri 1 milyon doları bulan 1000 adet Nexus 7 (2013), 150 bin adet 5 dolar Google Play Kredi ya da 20 bin çantadan birini kazanma şansı yakalayacaksınız.

Google’ın Nestle ile sürdürdüğü kampanya şimdilik sadece Amerika ile sınırlı. Arama motoru devinin söz konusu yarışmayı dünya genelinde yaygın hale getirip getirmeyeceği henüz bilinmiyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir